Dul Bayan Arama
Başlık: Dul Bayan Arama
Ekleme Tarihi: 2021-11-17

Ben 38 yaşında daha önce bir evlilik yaptım ve anlaşamadık ve boşandık. 1 çocuğum var ve 15 yaşında benimle kalıyor. Buraya ilan açma sebebim dul bayan arama istedim ve bir kaç siteye baktım ve kendi adıma bir ilan oluşturmak istedim.

Artvin’de yaşıyorum.Çalışıyorum kendime ait bir evim var. Maddi yönden çok şükür bir sıkıntı yaşamıyorum. Ama artık bende mutlu olmak istiyorum. Ve hayatımı birleştirebileceğim bir bayan arıyorum. Hayatımın bu döneminde internetten dul bayan arama fikri bana çok mantıklı geldi. Ailesi evine bakan bakabilecek ve mutlu edebilecek bir erkeğim. Evi ve ailesi için yaşayan hayatını buna göre yaşayan bir erkeğim. Ama eski eşimle anlaşamadık ve kader boşandık olmadı yürütemedik. Onun istekleri farklı benim isteklerim farklı bir türlü uyuşmadık bir türlü ailesine sahip çıkması gerektiğini ailesi ile mutlu olması gerektiğini dışarıdaki insanlardan fayda olmadığını anlatmaya ne kadar çalışırsam çalışayım olmadı ve en sonunda ayrıldık. Oğlum benimle beraber kalıyor. Hem anne hem baba olmaya her ihtiyacını her şeyini yetişmeye çalıştım. En azından dürüst temiz kalpli bir insan olarak yetiştirmeye çalışıyorum. Ama en azından biraz olsun büyüdüğüne göre artık bende kendi düzenimi kurmak bir aile olmak için bu ilanı oluşturmak istedim. Kibar nazik anlayışlı kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan maddi bir sıkıntı çekmeyen bir beyim. Eşimle ailem ile mutlu olmayı onlarla geçirdiğim vakitten keyif alan mutlu olan sevilmek ve sevmek istiyorum artık. Ailemle gezmeyi onlarla vakit geçirmeyi severim. Evlendikten sonra Artvin’de yaşamak isterim. Ama olmazsa da eşim nerede ister ise yine orada yaşayabilirim. Bu konuları konuşup halledebiliriz diye düşünüyorum.

Aradığım bayan ailesine evine sahip çıkmalı dürüst sadık olmalı. Ailesi ve eviyle mutlu olan vakit geçirmesini seven bir bayan arıyorum. Yaşı 30-38 arası olabilir. Dul bayan arama ilanıma cevap veren bayanların çocuğu olabilir. O yönden bir şartım veya sıkıntım olmaz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.