Dul Bayan Adana
Başlık: Dul Bayan Adana
Ekleme Tarihi: 2022-06-01

Ben Adana’da yalnız yaşayan daha önce bir evlilik yaptım ama anlaşamadık boşandık ve çalışan kendi ayakları üstünde duran yalnız yaşayan bir bayanım. Buraya ilan açma sebebim az da olsa yalnızlığımı gidermek birileriyle konuşmak ve eğer olursa ileriye doğru ciddi düşünebileceğim arkadaş arayan erkeklere dul bayan Adana ilanımı oluşturmak istedim.

Ben çok genç yaşta evlendim 18 yaşında ama yanlış seçim verdiğimden dolayı ayrıldık. Bu evliliğimden iki çocuğum var ikiside benimle yaşıyor diğer çocuğum 22 yaşında ve üniversite okumak için başka şehire gitti. Küçüğüm benimle o da şuan 17 yaşında bir genç kız. Bunca zamandır çocuklarıma çalışıp kendim baktım onları elimden geldiğince kimseye muhtaç etmeden baktım ve bundan gayet huzur ve mutluluk duyuyorum.Bunca zaman onlara hem anne hem baba oldum ve elimden geldiğince dürüst saygılı bir insan olarak yetiştirmeye çalıştım ve onlarda sagolsun hakkını veriyorlar. Dürüst, saygılı, sadık, içinde Allah korkusu olan hayatını düzgün bir şekilde yaşayan herkes gibi normal bir bayanım. Çalışıyorum ve kendi ayaklarım üstünde durabiliyorum. Boş zamanlarımda da esktra evde iğne oya ve benzeri şeyler yaparak işle uğraşıyorum. Şuan yaşım 37 dul bir bayanım. Pek boş vaktim olmuyor. Olduğu zamanlar da da ailemle evimle çocuklarımla ilgilenen evine çocuklarına düşkün bir bayanım. Herkesin bazen hata yaptığı yanlış kararlar aldığı hayatının bir döneminden pişmanlık duyduğu zamanları olmuştur. Benimde hayatımda ki en büyük yanlışım ve pişmanlığım eski yaşadıklarım oldu. Bu nedenle konuşmak seviyeli sohbet etmek ve ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir erkek arıyorum. Bu nedenden dolayı dul bayan Adana ilanını oluşturdum.

İlk defa burada yada buna benzer sitede ilk defa bir ilan açıyorum eksiklerim yada unuttuğum bir şey için kusura bakmayın. Sıcak kanlı evine ailesine düşkün dürüst, sadık bir bayanım. Aradığım erkekte sadık içinde Allah korkusu olan kibar nazik anlayışlı hoşgörülü bir bey olmasını isterim. Maddi bir beklentim yok. İleriye doğru ciddi düşünebileceğim bir beyle konuşmak tanışmak isterim. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. Yaşı 37-45 arası olabilir. Dul bayan Adana ilanımla ilgilenen dürüst ve ciddi ilk başta sohbet etmeyi amaçlayan beyleri beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.