Dul Arıyorum Bayan
Başlık: Dul Arıyorum Bayan
Ekleme Tarihi: 2022-12-19

Yaşım 40 bekar daha önce bir evlilik yaptık ama boşandık. Ben çok sevmiştim onu ama sevmemiş kendisi bir türlü ve ayrıldık. Seve seve gitmesine izin vermekten başka çarem yoktu. Yıllar oldu hayatıma daha başkasını alamadım. Onu kalbinden gönlümden atmak zamanımı aldı. Yıllarımı aldı. Bu nedenle bu ilanı oluşturmak istedim dul arıyorum bayan arkadaş dost hayatıma eş olabilecek bayan arıyorum.

Çok bekledim döner mi diye ama dönmedi. Çocuğum yok 25 yaşında evlendim çocukluk aşkımdı sevdiğimdi. 28 yaşında boşandık sevmemiş beni öyle söyledi ve gitti. Ben sadece baktım o zamandan beri ne birisine güvenebildim nede hayatıma kalbime tekrar birisini sokabildim. Ancak artık hayatımı adayacağım ömrümün sonuna kadar onu seveceğim onunla olabileceğim dul arıyorum bayan arıyorum. Biraz kendimden bahsedeyim. Çanakkale’de yaşıyorum. Çalışıyorum. Kendime ait arabam evim var gelir yada maddi konuda bir sıkıntım yok çok şükür. Evlendikten sonra Çanakkale’de yaşamak isterim. Çünkü burda bir düzenim kurulu bir düzenim işim gücüm evim her şeyim burada bu nedenle başka bir yerde yaşamak istemem. Kibar nazik dürüst kadına değer ve önem veren bir erkeğim. Kötü bir alışkanlığım yok. Gece hayatım gibi şeylerde yok. Hiç de olmadı. Büyük bir aile özlemi çekiyorum. Ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini seven ailesi ile gezip eğlenmesini seven bir beyim. Tek istediğim tekrar güvenebileceğim mutlu huzurlu olabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Yanında huzuru bulabileceğim yanında olduğum zaman tek düşündüğüm o olacak yanında raht olacağım konuşabileceğim dertleşebileceğim bir bayan hayat arkadaşı arıyorum. Yani bir eş den çok hayatımı ömrümü ona adayacağım sevip aşkı hissedebileceğim huzur bulduğum birisini istiyorum.

Bir bayanda aradığım özellikler dürüst, samimi, içten olması, Aile özlemi çeken benim gibi düşünen hayatını ailesine sevgisine adayabilecek, ailesi ile vakit geçirmesini seven ailesi sahip çıkacak bir bayan arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir bunlar benim için sorun olmaz. Tek önemli olan yeter ki dürüst olsun. Çanakkale de yaşamak istemeli. Kararlarına saygı duyarım yani çalışmak isteyip istememesi ona kalmış bişi. Bu konuda bir şey diyemem. Yaşı 33-40 arası olması benim için yeterlidir. Ciddi evlenmeyi düşünen dul arıyorum bayan evlenecek olan aile kıymetini bilen bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.