Dost Bayan Arıyorum
Başlık: Dost Bayan Arıyorum
Ekleme Tarihi: 2022-12-18

Merhabalar ben bekar çalışan dürüst saygılı kibar nazik bir beyim.Daha önceden bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Benim istediğim arkadaşlık kurmak ve sohbet edecek yeni insanlar ile tanışabileceğim ve güzel arkadaşlık kurabileceğim dost bayan arıyorum bunun için de benim ile ilgilenen ve arkadaşlık kurmak bu yüzden istiyorum.

Amasya’ da yaşayan bekar bir beyim. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı kültürlü bir beyim. Benim gibi arkadaşlık düşünen ve bu konuda ciddi arkadaşlık kurmak isteyen ve ya düşünen ve bu yüzden de dost bayan arıyorum ilanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklemek isterim. Dürüst saygılı bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuğum var yaşım 45 bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Benim için önemli olan hayatta birbirimizi tanımak arkadaşlık kurmak ve yeni insanlarla ile tanışmak da o kadar önemli. Çünkü hayat yalnız başına çekilmiyor. İnsanın bu hayatta arkadaşlık kurabileceğimiz ve sohbet edebileceğimiz ve arkadaşlık kurabileceğimiz ve yeni insanlarla tanışmak hayatıma güzel renk katacağını veya düşünüyorum. Çünkü kimse yalnız olmak istemez özellikle yalnızlık o kadar zor bir durum ki insanın yalnız olması kadar kötü bir durum yoktur diye düşünüyorum.

İşte ben de bu yüzden arkadaşlık kurabileceğim ve sohbet edebileceğim ve benim için güzel arkadaşlık kurabileceğim birbirimizi anlamak ve dinlemek yeni arkadaşa sahip olmak istediğim için dost bayan arıyorum benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak isteyen ve arkadaşlık kurmak ile ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.