Dost Arayan Zengin Bayanlar
Başlık: Dost Arayan Zengin Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-03-13

Bazen insanlar hiç beklenmedik durumlar yaşayabilir yada beklemediği anda yanlış insanlara güvenir ve onlarla arkadaşlık kurmak yada hayatına girecek kişileri bazen doğru seçemeyiz. Ben de işte bu durumdan birisini yaşadım. Ne kadar aklı başında bir bey olsam da bazen yanlış seçimler yapabiliyor insan benim de yanlış seçimim kendimden fazla birisine güvenmek bağlanmak hayatıma sokmak oldu. Ancak ne yazık ki belli bir miktar gelirin ve ya rahat yaşantın varsa bazen bunu herkes kaldıramıyor yada sana bu amaçla yaklaşan insan çok oluyor. Bu dostluk arkadaşlık kurar iken de böyle eş yada hayatına sokacağın kişi için de öyle olabiliyor. İşte bunun için bende dost arayan zengin bayanlar ilanını açmak istedim.

Aslında daha önce hiç bu şekilde bir ilan açmadım yada arkadaşlarımı dostlarımı hayatıma giren kişileri hiç bu bakımdan değerlendirmedim yada seçmedim. Çünkü maddiyat yada para benim için hiçbir şey ifade etmiyor. Yalnız olduktan sonra istersen zengin ol istersen dünya kadar paran olsun hiç bir anlam ifade etmiyor yada seni mutlu etmiyor. O yüzden de hiç bir zaman bu şekilde değerlendirmedim. Ancak insanlar böyle yaklaşmıyor yada benim gibi düşünmeyecek kadar düşünceli olmadığını da gördüm. Bu nedenden dolayı da dost arayan zengin bayanlar ilanını açmak istedim. Çünkğ maddi bir beklenti içine girmeden arkadaşlık kurabileceğim dostluk kurabileceğim sohbet edip derdimizi düşüncelerimizi paylaşabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Bunu da en iyi bu şekilde ifade ederek bulabilirim diye düşünerek bu şekilde bir ilan açtım. Ben bekar çalışan kendi halinde yaşayan bekar bir beyim. Yaşım 52 daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var o da kendi ayakları üstünde duran bir yetişkin oldu. Ben Ankara da yaşıyorum. Aynı zamanda Almanya da yaşıyorum. 6 ay burada 6 ay orada olacak şeklinde kendime göre bir düzen kurdum. Benim istediğim beni anlayacak dinleyecek benimle arkadaşlık dostluk kurabilecek bir bayan arkadaş arıyorum.

Maddi bir beklenti ile değil de beni ben olduğum için yanımda olacak anlayacak sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim dost arayan zengin bayanlar arıyorum. Dürüst saygılı kültürlü bir beyim.Bakımlı kendine bakan bir beyim. Karşımda ki bayanın da yada tanışacağım bayanın da benim gibi olmasını isterim. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.