Dost Arayan Bayanların Telefon Numaraları
Başlık: Dost Arayan Bayanların Telefon Numaraları
Ekleme Tarihi: 2023-04-27

Bekar çalışan arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak isteyen bir bey olarak dost arayan bayanların telefon numaraları bakmak istemiştim. Ancak günümüzde konuşmak tanışmak isteyen bayan arkadaş aradığın zaman yada bunlar ile ilgili telefon numaralarına baktığın zaman internette bazı yerlerde bu gibi telefon numaraları bulabilmek çok yaygın bir durum. Ancak baktığımızda bu gibi numaraların sahte çıkma olasılığı da bir o kadar zor olabiliyor. Bunun için bende dost arayan bayanların telefon numaraları bakmak ve ilgimi çeken ilanlara bakmak istedim.

Sonuçta arar iken bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya ilan açmak istedim. Çünkü dost arayan bayanların telefon numaraları diye baktığımızda yada telefon numarasını bırakan kişilere yada olan yerlere pek güvenemedim. Daha önce de denedim ve sahte numaraların çıkma olasılığı oldukça yüksek bir durum ve bunun için ben de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendi ilanımı açmak ve tanıtmak istedim. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ciddi düşünen maddi bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Çalışıyorum. Ankara da yaşıyorum. Ben telefonda konuşmak sohbet edecek benimle arkadaşlık kurabilecek dostluk kurabilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de burası çok uygun geldi. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evini ailesini düşünen bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim . Yalnız yaşayan bekar bir beyim.Yaşım 38 bekarım. Hayat dediğin göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor. Bu durumda da yalnız olmak yalnız kalmak kimsenin isteyeceği bir durum değil. İnsan bazen boşluğa düşebiliyor kendini çok yalnız hissedebiliyor.

İşte o zamanda insan bir çift konuşacak yakın bir arkadaş dost arıyor kendisine bende böyle bir durumda olduğumdan dolayı sohbet edebileceğim konuşabileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de dost arayan bayanların telefon numaraları bakmak istemiştim. Ancak bu konuda pek ilgimi çeken bir durum yada numara bulamadım bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve benim gibi telefondan konuşacak sohbet edecek arkadaşlık kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.