Dost Arayan Bayanlar Yalova
Başlık: Dost Arayan Bayanlar Yalova
Ekleme Tarihi: 2023-03-18

Artık gerçek bir arkadaşlık kurmak yada sohbet edebileceğin gerçek bir arkadaş bulmak hem bayanlar için hemde erkekler için de zor bir durum. Çünkü artık herkes kendini düşünür kendi çıkarlarını kendi önceliklerini düşünür olmuş bir durumda. Tabi kendini düşünmek kendine öncelik vermek güzel bir durum ancak bunu da belli bir zamanları veya yerleri vardır diye düşünüyorum. Bunun için bende dost arayan bayanlar Yalova ilanını açmak istedim. Çünkü dost arkadaşlık kurmak samimi bir sohbet arkadaşı aramak istiyordum.

Bunun için de en uygun olanı bu diye düşünerek bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben Yalova da yaşayan bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim. Maddi durumum iyi çalışan kendi ayakları üstünde duran bakımlı kendine bakan dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Benim amacım yada dost arayan bayanlar Yalova bu ilanı açma nedenim kendine dost arkadaşlık veya sohbet edecek arkadaş arayan bayanlar bulabilmek için buraya ilan açmak istedim. Benim gibi düşünen arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen amacı arkadaşlık dostluk olan iyi bir arkadaş arayan bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de en uygun yer bu takip ettiğim bu arkadaşlık sitesi olarak geldi bana. Ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 33 bekar çalışan daha önce hiç evlilik yapmamış bir beyim. Evlilik yapmama nedenim ise hem hayatım da ki doğru kişiyi bayanı bulamadım hem de düşünmedim.Ancak yalnız olmak da istemiyorum en azıdan nette de olsa tanışa bileceğim sohbet edebileceğim bir arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi düşünen amacı arkadaşlık dostluk kurmak olan samimi sıcak kanlı dürüst saygılı bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı fark etmez. Ama evlilik yapmamış olmasını isterim. Kendisine dost arayan bayanlar Yalova da yaşayan veya başka bir yerde de yaşayabilir ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Yaşı benim yaş aralığıma yakın bayanlar olması benim istediğim şey. Beni anlayabilecek dinleyebilecek bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.