Başlık: Çorum Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-01-12

Geçmişten bu yana hayatımızın bir parçası olan telefon arkadaşlığı bir çok neslin kullandığı bir arkadaşlık metodu olarak hali hazırda hayatımızda. Gelişen teknoloji ve iletişim metodları her geçen gün biraz daha artsa dahi telefon arkadaşlığı özellikle yerini koruyan bir arkadaşlık iletişim metodudur. Bu durumun nedeni hiçbir gelişen teknolojinin birebir konuşarak iletişim kurmanın hazzını vermemesi de olabilir sadece geçmişten gelen bir alışkanlık da olabilir. Ancak gerçek şu ki ülkemizde telefonun yaygınlaşmasının hemen ardından hayatımıza giren telefon arkadaşlığı uzunca bir süre daha hayatımızda yerini koruyacak gibi.

Çorum telefon arkadaşı arayan bayanlar bu kapsamda sitemize eklenen arkadaşlık kategorilerinden biri olmakla birlikte yine tüm kategorilerimiz gibi ziyaretçilerimize açık bir kategoridir. Kategoride Çorum ve çevresinden telefon arkadaşı arayan bayanların ilanları yer aldığı gibi yine çorum ve çevresinden bayan telefon arkadaşı arayan baylarında ilanları ile ilan yanıtları yer almaktadır. Sizde üye olmaksızın ve herhangi bir ücret ödemeksizin tüm ilanlara erişebilir, kendi ilanlarınızı oluşturabilirsiniz ya da ilanları yanıtlayabilirsiniz. Bu özellikleri ile benzerlerinden ayrılan Life Port tamamen ücretsiz ve ziyaretçi odaklı bir arkadaşlık ilan dizinidir.

Ancak sitemizde yer alan ilanları belli bir seviyede tutabilmek ve ziyaretçilerimizin güveliğini sağlamak için bazı kurallarımız mevcuttur. Bunlar: rencide edici içeriklerin yer aldığı ilanlar ve ilan yanıtları asla onaylanmaz, kötüye kullanımı mümkün olan özel kimlik bilgilerinin yer aldığı ilanlar ve ilan yanıtları da ziyaretçi ve ilan sahibi güvenliği açısından asla onaylanmamaktadır ve yayına alınmamaktadır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.