Çorum Dul Bayan
Başlık: Çorum Dul Bayan
Ekleme Tarihi: 2022-12-22

Merhaba ben Çorum dul bayan ilan sitelerine bakıyordum ancak kendime uygun bir arkadaş bulamadım bu nedenden dolayı bu başlıkta kendime bir ilan açmak hayatımın bu noktasında bana çok mantıklı geldi.

Yaşım 50 dul bir erkeğim. Daha önce bir evlilik yaptım eşim 6 sene önce vefat etti. 2 çocuğum var ve onlar kendilerine ait bir yuva aile kurmayı başardılar.İkisi de kendisine ait mutlu bir yuva sıcak bir aile ortamı kurdular. Ben buraya bir arkadaşlık sitesine ilan açmayı uzun zamandır düşünüyordum. Ancak bir tülü kısmet olmadı. Ama Çorum dul bayan ilanlarını uzun zamandır takip ediyordum ve o şekilde de kendime uygun birisini bulamadım sonra artık böyle olmayacak diyerek ve düşünerek kendi adıma bir ilan açmak çok mantıklı geldi. Ben ailesi için yaşayan ailesine düşkün bir beyim. Bu yaşıma kadar hep dürüst bir şekilde yaşadım ve bundan sonra da o şekilde yaşamak isterim. Hayatımın bu noktasında kendime eşten daha çok hayat arkadaşı hayatı birlikte paylaşabileceğim kalan son ömrümüzde beraber aynı hayatı paylaşabileceğim sevebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Çorum’da kendime ait bir evim var aynı zamanda emekli ve aynı zamanda bir dükkanım var onu işletiyorum. Dükkanı da yalnız kalmamak evde tek başına oturmamak için öylesine açtım en azından dışarıda bir şeylerle uğraştıkça yalnızlığımı unutuyorum ve bu bana iyi geliyor. Eğer evleneceğim bayanı bulursam Çorum’da yaşamak isterim. Saygılı, kibar, nazik, ince ruhlu bir beyim. Gece hayatım hiç olmadı şimdi de yok. Kötü bir alışkanlığım da yok çok şükür.

Aradığım bayan kriterleri yaşı 43-50 arası olabilir. Bakımlı, saygılı, dürüst, samimi, ailesine düşkün, aile kıymeti ve değeri bilen bir şeyler görmüş geçirmiş hayattan bazı şerler çıkarmış hayatı gerçekten bilen benim gibi evine ailesine bağlı hayatını bu yolda birleştirecek bir erkek arıyorsanız ve aynı şeyleri düşünüyorsak Çorum dul bayan ilanıma yorum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.