Çorlu Dul Bayan
Başlık: Çorlu Dul Bayan
Ekleme Tarihi: 2023-07-14

Ben Çorlu’da yaşayan dul bir bayanım. Yaşım 43 daha önce bir evlilik yaptım ama anlaşamadık boşandık. 6 sene oluyor. Ne yazık ki insanları evleneceğin kişiyi iyi tanıdığını düşünüyorsun ama durum öyle olmuyormuş. İnsanlar kişiler değişirmiş ben bunu çok geç fark ettim ve ayrıldık boşandık. Bu nedenden dolayı burada dul bayan arayan erkeklere yönelik Çorlu dul bayan ilanını açmak istedim.

Hayatımın bu döneminde bana çok mantıklı geldi. Daha önce hiçbir arkadaşlık sitesinde bulunmadım. Eğer unuttum atladığım bir şey olursa Çorlu dul bayan ilanıma yorum yaparak sormanız yeterlidir. Şimdiden bu durumu mazur görürsünüz umarım. Şimdi biraz kendimi tanıtayım kendimi anlatayım size bu evliliğimden bir çocuk sahibiyim. Kızım 17 yaşında benimle birlikte kalıyor. Çalışıyorum boşandığımızdan beri kızımı kimseye muhtaç etmeyeceğime onu güzel bir gelecek vereceğime söz verdim ve sözümü tutuyorum bunca zamandır ona hem anne hem baba oldum. Yeri geldi aç oturduk ama kızımın başını önüne eğdirmedim ve onu dürüst bir birey olarak yetiştirdiğimi düşünüyorum. İnsanların her zaman hayatında belli bir hataları olur ve benim hatam yanlış bir insana güvenip onunla hayatımı birleştirmek oldu sanırım. Ama ondan sonra kendi ayaklarımın üstünde durmayı çalışıp çocuğuma bakmaya adadım kendimi. Taki bu güne kadar halen öyle çalıyorum ve kızıma bakıyorum. Ama bugün yarın o artık gidecek ve kızımda bu fikir de her şeyi konuşuruz ben kızımla bir arkadaş gibiyiz.Ve oda artık yalnız olmamam gerektiğini aslında beni bu duruma zorlayan biraz da kızım doğru kişiyi bulup evlen demesiyle artık bende burada kendime uygun bir bey aramak aklıma geldi. Dürüst, saygılı, samimi, içten bir bayanım. Ailesine evine düşkün bir bayanım. Ailem ile gezmeyi onlarla birlikte vakit geçirmeyi çok severim. Çalışıyorum, Çorlu’da kendime ait bir evim var. Bu konuda maddi bir amaç için burada değilim. Bu şekilde tekliflerle gelmeyin cevap vermem.

Benim aradığım hayatımı birleştirmek istediğim bey dürüst olmalı, saygılı, samimi, kadına iyi davranan kadına nazik davranan, kibar bir bey arıyorum. Maddi yönden bir şey demek istemiyorum. Bir erkek evlenmeyi düşünüyorsa ailesine bakabileceğine inanıyor demektir. Ve ben bu konuda bir yorum yapmak istemiyorum. Yaşı 43-50 arası olabilir. Ailesine düşkün karısıyla birlikte her şeyi konuşabilen aynı zamanda bende kendimi onun yanında rahat ve huzurlu hissedebileceğim her şeyimi konuşabileceğim bir bey arıyorum. Ailesine düşkün ve ailesi ile birlikte vakit geçirmesini seven bir bey olması benim için önemlidir. Evlenmiş ayrılmış çocuğu olabilir. Bunlar benim için bir sorun teşkil etmiyor. evlendikten sonra eşim nerede isterse orada yaşayabiliriz. Bu konuları tanışacağım gerçekten ciddi düşünebileceğim bir bey bulunca daha ayrıntılı bir şekilde konuşuruz. Eğer ilanımla ilgilenen beyler var ise Çorlu dul bayan arayan erkeklerin beylerin ilanımın altına yorum yapmasını isterim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.