Başlık: Çankırı Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-01-12

Life Port olarak iller genelinde gelen arkadaşlık ilanları ve istekleri doğrultusunda yeni kategoriler ile ilan filtrelerimizi genişletmeye devam ediyoruz. Çankırı ve çevresinden gelen ilanlar nedeni ile çankırı telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorisi ile Çankırı ve çevresinden telefon arkadaşı arayan bayanlar ile yine Çankırı ve çevresinden bayan telefon arkadaşı arayan bay ziyaretçilerimizin eklemiş olduğu ilanlar, ilan yanıtlarına bu kategoride ulaşabilirsiniz ya da kendi ilanınızı ekleyebilirsiniz.

Her geçen gün artan takipçi sayımız ile ücretsiz arkadaşlık ilan dizini niteliğinde olan Life Port yine ziyaretçilerine her kategoride ücretsiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kar amacı gütmeksizin tüm işlevleri ile üyelik gerektirmeden arkadaşık ilanlarına erişimi, yeni ilan ekleme ya da ilanları yanıtlama imkanı veren Life Port bu yönleri ile benzerlerinden ayrılmaktadır.

Life Port üzerinde tüm ziyaretçiler üye olmaksızın ve herhangi bir ücretlendirme ile karşılaşmadan tüm ilanlara erişebilirler, kendi ilanlarını oluşturabilirler ya da ilanları yanıtlayabilirler. Ancak verilen ilanlar ya da ilan yanıtları içeriklerinde rencide edici ifadeler ya da kötüye kullanımı mümkün olan özel kimlik bilgilerinin paylaşıldığı ilanlar ve ilan yanıtları onaylanmayarak yayına alınmamaktadır. Bu kısa kurallar bütünü ile ilanların belli bir seviyede tutulması yanında ziyaretçilerin de güvenliğinin sağlanması hedeflenmektedir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.