Çankırı Dul Bayan
Başlık: Çankırı Dul Bayan
Ekleme Tarihi: 2022-12-23

Ben Çankırı’da yalnız yaşayan bekar bir erkeğim. Buraya ilan açma sebebim kendime Çankırı dul bayan ilanlarına bakar iken buldum ve kendime bir arkadaş dost eş bulmak için buraya kendi adıma bir ilan açmak istedim.

Dürüst, bakımlı, kendine güvenen, çalışan, saygılı, kibar ve nazik bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Bundan bir çocuğum var. 50 yaşındayım. Kendime ait bir evim var. Evlendikten sonra Çankırı’da yaşamak isterim. Hayatıma bir arkadaş ve dost ömrümün sonuna kadar o kişi ile geçirmek isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Bunu da ancak kendi adıma Çankırı dul bayan ilanı açarak aramak bu arkadaşlık sitesine yazmak istedim. Dışarı hayatım yok kötü bir alışkanlığım da yok. Evine ailesine sahip çıkan ailesi ile vakit geçirmeyi seven evcimen bir erkeğim. Boş vakitlerimde genellikle evimde televizyon izleyerek haber dinleyerek geçirim. Kızım evlendi kendisine ait bir yuva aile kurdu. Yani evlenmek istediğim bayanla bundan sonra ki hayatımı yaşamak mutlu huzurlu olmak eşimi koluma takıp gezmek onunla eğlenmek hayatı doya doya yaşamak isterim. Hiç kimse yalnızlığı yalnız olmayı hak etmiyor bence. Benim de istediğim aynı fikirlere sahip olduğum bir bayanla tanışıp hayatımı birleştirmek ve mutlu olmak istemek çok saçma gelmez umarım.

Aradığım bayanda kriterler. Yaşı 42-50 arası olabilir. Çankırı’da yaşamak istemesi önemli. Ailesine düşkün ailesine sahip çıkacak dürüst, sadık, samimi, neşeli, eşiyle birlikte olmayı seven bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir bunlar benim için sorun olmaz. Yeter ki dürüst olsun bana karşı. Evlenmeyi düşünen ciddi atımlar atmak isteyen Çankırı dul bayan ilanımla ilgilenen bayanların mesajlarını beklerim.

1 Yorum

  1. slm ben gamze ciidyi durust ileriye donuk bir evlilik ariyorum sevgi saygi huzur mutluluk ariyorum yasin 42 bekarim evlendim bosandim cocum yok bulgaristanda yasiyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.