Başlık: Çanakkale Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-08-04

Çanakkkale telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorisinde Çanakkale ve çevresinden telefon arkadaşı arayan bayanlar ve bayan telefon arkadaşı arayan bayların ilanları yer almaktadır. Life Port un tüm kategorileri gibi bu kategoride de tüm ziyaretçiler verilen tüm ilanlara erişebilirler, mevcut ilanlara yanıtlar yazabilirler ve tabiki kendi ilanlarını açabilirler.

Life Port benzerlerinden farklı olarak tamamen ziyaretçilerine açık ilanları ve tüm ziyaretçilerin bu ilanlara yanıt verebilme ya da yeni ilan ekleyebilirler. Tüm bu işlemler ve erişim hakkı tüm ziyaretçilerimize ücretsiz ve üyelik gerektirmeden sunulmakta ve Life Port kar amacı gütmeksizin tüm ilanları ve özellikleri ile ziyaretçilerine hizmet vererek bu noktada ücretli arkadaşlık ya da flört platformlarından ayrılmaktadır. Sizde Çanakkale telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorisi ya da diğer kategorilerimizde tamamen ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Life Port üzerinden verdiğiniz tüm ilanlar ve ilan yanıtları anında sistem onayından geçerek yayına alınır ve ilan sahibi aksini isteyinceye dek yayında kalarak ilan sahibine yeni telefon arkadaşları kazandırmaya devam edecektir. Ancak verilen ilanlar ya da ilan yanıtları içeriklerinde rencide edici ifadeler ya da kötüye kullanımı mümkün olan özel kimlik bilgilerinin paylaşıldığı iletiler asla sistem onayından geçmemektedir. Bu kısacık kurallar bütünü ie Life Prt ilanları seviyesi korunurken kimlik bilgilerinin yayınlanması ile ilan sahibi ziyaretçilerimizin güvenliğinin sağlanması hedeflenmektedir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.