Çanakkale Dul Bayan Twitter
Başlık: Çanakkale Dul Bayan Twitter
Ekleme Tarihi: 2022-12-21

Merhabalar ben Yusuf Çanakkale’de yaşıyorum. Çalışıyorum kendi işimle meşgul çalışkan bir beyim. Yaşım 45 daha önce bir evlilik yaptım ama anlaşamadık boşandık. 2 sene evli kaldım ve kısmet olmadı. Bu evliliğimde çocuk sahibi değilim. Ve hayatıma kendimi işime adayarak devam ettim. Başka kimse olmadı. Buraya yalnızlığımı gidermek için ve hayat arkadaşı bulmak için Çanakkale dul bayan twitter ilanını açmak istedim.

Twitter dan benimle konuşmak tanışmak isteyen bayan arkadaş arıyorum kendime. Benim için hayata en önemli şey dürüstlük, saygı, samimiyettir. Bunlar olmadan olmaz benim için. Daha önce Twitter da kendime arkadaş aradım ancak sizinde bileceğiniz gibi pek orası uygun değildi. Tam istediğim gibi birisini bulamadım. Ancak burada bir arkadaşlık sitesinde tanışıp orada konuşmak bana daha mantıklı geldi. Dürüst, saygılı, işiyle ailesiyle ilgilen dışarı hayatım gece hayatım yoktur. Aile özlemi ve ailesine sahip çıkabilecek ailesi ile vakit geçirmeyi seven ailesine değer veren bir beyim. Çanakkale’de yaşamak istemesi benim için önemli burada kurulu bir düzenim evim işim her şeyim burada ve bozmak istemiyorum açıkçası. Çanakkale dul bayan twitter konuşmak isteyen benimle iletişim kurmak isteyen hayatında doğru kararları alan aklı başında hayatı ciddiye alan bir bayanla arkadaşlık etmek ve hayatımı birleştirmek istiyorum.

Aradığım bir bayanda kriterler çalışmak istemesi veya istemesi ona kalmış bir şey ben her kararında yanın da olurum. Ailesine sahip çıkabilecek aile kıymeti değeri bilen aile özlemi çeken ve Çanakkale dul bayan twitter aracılığıyla benimle konuşabilecek dürüst, saygılı, samimi bir bayan arıyorum yaşı 35-45 arası olabilir. Dul olabilir ve çocuk sahibi olabilir yeter ki bana dürüst olsun benim için önemli olan şey budur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.