Çanakkale Dul Bayan Arkadaş
Başlık: Çanakkale Dul Bayan Arkadaş
Ekleme Tarihi: 2023-07-14

Ben 48 yaşında bekar daha önce bir evlilik yapmış ve boşanmış bir erkeğim. Çanakkale’de yalnız yaşıyorum.İki çocuğum var ve annesinde kalıyor hafta sonları benim yanıma gelir. İkisi de büyük okuyan artık kendilerini kurtarmaya yaklaşmış çocuklar. Benim buraya ilan açma sebebim Çanakkale dul bayan arkadaş arıyorum kendime.

Biraz kendimi tanıtayım sizlere 18 yaşında hayatımda tek onunla olmak istediğim bir kadınla evlenmek istedim çok sevmiştim. Ancak zaman sonra arada iletişim kopukluğu birbirimizden uzaklaşmaya başladık ve bir aile olarak bir alışkanlığımız kalmadığı fark ettik ve anlaşarak boşanmak istedik. Dürüst, kibar, anlayışlı, kadına önem değer veren, kötü bir alışkanlığı veya gece hayatı olmayan evine ailesine bağlı, düşkün, ailesi ile vakit geçirmeyi seven aile kıymeti değeri bilen saygılı bir beyim. Çalışıyorum bir kamu yerde. İsim yasak olduğundan veremiyorum. Maddi yönden bir sıkıntı çekmiyorum. Kendime ait bir evim var. Ve gelirim de gayet iyi sadece hayatta yalnız olmak istemediğimden dolayı kendime Çanakkale dul bayan arkadaş arıyorum. Yalnızlık bazen çok çekilmez olabiliyor. Bazen den çok fazla da olabilir. Eve geldiğinde konuşacak birisinin olmaması evin buz gibi gelmesi sıcak evi sıcak aile ortamını sıcak bir yuvayı özler oldum artık.Bende eve geldiğimde mutlu huzurlu eşimi dizlerine yatıp onunla vakit geçirmek onunla mutlu olmak huzurlu olmak istiyorum. Ben hayatıma kadın değil arkadaş dost birlikte bir ömür geçirebileceğim hayatımı bu yolda onun mutluluğu için harcayacağım bir bayan arkadaş arıyorum. Çünkü evliliğin karı koca ilişkisinden daha fazla olduğuna daha kıymetli olduğuna inanan bir erkeğim.

Aradığım bayan da özellikler benimle ilk başta Çanakkale’de yaşamak istemesi önemli. Dürüst, samimi, içten ve doğal olmasını isterim. Birbirimizle konuşabileceğimiz hiçbir şey saklamayan hem arkadaş hem dost hem eş olabileceğimiz birbirimize hayatımızı birleştirebileceğim ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmeyi seven aile özlemi ve kıymetini bilen bir Çanakkale dul bayan arkadaş arıyorum kendime. Yaşı 40-48 arası olabilir. Lütfen ciddi evlenmeyi düşünen bayanlar yazsın.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.