Çanakkale Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Çanakkale Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-10-08

Merhaba iyi günler ben bekar çalışan kendi halinde olan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var annesi ile birlikte kalıyor. Tabi ilgileniyorum ama uzak oldukları için ne kadar ilgilenebilirsem o kadar ilgilenebiliyorum. Benim istediğim aslında hayatımda ikinci defa kendime bir şans vermek ikinci defa hayatımda mutlu olabileceğim evlilik düşünebileceğim bir bayan arkadaş aradığım için Çanakkale arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak istedim.

Ben yaşım 46 bekarım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine karşı düşkün olan vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen bekar bir bayanım. Çanakkale de yaşıyorum. Eğer olursa ciddi bir ilişki kurabileceğim ciddi düşünebileceğim bir bayan bulursam Çanakkale de yaşamayı düşünüyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve alışkanlıklarım var ve bunu bozmak başka bir yerde yaşamak istemem. Bunun için zaten Çanakkale arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim gibi düşünen hayatında mutlu olmak isteyen bir aile kurmak isteyen ve ciddi bir ilişki düşünen evine ailesine bağlı bir bayan arkadaş arıyorum. Ben dürüst saygılı kültürlü bakımlı kendine özenen genç gösteren sportif bir beyim. Anlayışlı kibar nazik dürüst bir beyim. Hayatımda ki bayanın da aynı özelliklerde olmasını isterim. Kendine bakan evine bakan eşi ile ilgilenen bir bayan arkadaş olmasını yada eş olmasını isterim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. İstediğim hayatımda mutlu olmak eve geldiğimde güler yüzle karşılanmak eşimle arkadaş olabilmek her şeyi onunla paylaşabileceğim konuşabileceğim sohbet edebileceğim bir eş arıyorum.

Benim gibi düşünen evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir. Bekar da olabilir. Önemli olan aynı düşünce de olabileceğim benim gibi düşünen kültürlü saygılı dürüst bakımlı kendine özenen sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşi ile ilgilenen Çanakkale arkadaş arayan bayanlar ilanımla ilgilenen ve evlilik düşünen yaşı 40-46 arası olan Çanakkale de yaşamayı düşünen veya ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.