Başlık: Bursa Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-08-03

Bursa telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorimizde Bursa ve çevresinden telefon arkadaşı arayan bayanlar ile Bursa ve çevresinden bayan telefon arkadaşı arayan bay ziyaretçilerimizin ilanları yer almaktadır. Tüm ziyaretçilerimiz diğer kategorilerimizde de olduğu gibi kategori altında yer alan formu doldurarak kendi ilanlarını oluşturabilirler, ilanları yanıtlayabilirler ya da tüm ilanlara kısıtlama olmaksızın erişebilirler.

Life Port benzerlerinden farklı olarak üyelik, profil bilgileri ya da ücretlendirme zorunlulukları olmaksızın tüm ziyaretçilerin eşit şekilde yararlanabildikleri bir kolay arkadaşlık sitesidir. Tüm ziyaretçilerimiz sitemiz üzerinde yer alan tüm kategorileri özgürce gezebilirler, üyelik gerektirmeksizin kendi ilanlarını bu kategorilerde oluşturabilirler ya da mevcut ilanları yanıtlayabilirler. Hiçbir ziyaretçimizden bu ve benzeri işlemler için üyelik şartı ya da üyelik seviyelerine dayalı ücret şartı aranmaksızın ilanları yayınlanır.

Diğer yandan sitemiz üzerinde yer alan ilanların seviyesini korumak ve ilan verenlerin güvenliğini sağlama amaçlı olarak; argo içerikli ilanlar ve kötüye kullanımı mümkün olan özel kimlik bilgilerinin paylaşıldığı ilanlar sistem tarafından asla onaylanmaz. Bu kısa kurallar bütünü ile kişisel güvenliğiniz ve gezdiğiniz ilanların seviyesini koruma amaçlı riayet etmenizi önemle rica ediyoruz. Kurallara uygun ilanlar sistem tarafından anında onaylanarak ilan sahibi aksini isteyinceye dek ilan verene yeni arkadaşlıklar kazandırmaya devam edecektir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.