Başlık: Bolu Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-06-22

Yeni kategorimiz olan Bolu Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar kategorisi; yoğun yeni ilanlar ve istekler üzerine Bolu’ya özel olarak eklenmiş bir kategoridir. Sizde bu çevreden bir bayan telefon arkadaşı ya da bay telefon arkadaşı arıyorsanız diğer genel kategorilere ek olarak bu kategoriye de ilan ekleyebilir ya da mevcut ilanlara yanıtlar yazabilirsiniz. Life Port kolay arkadaşlık sistemi ile tüm ziyaretçilerimiz üye olmaksızın ya da ek ücretlere dayatılmadan kolayca yeni ilanlar ekleyebilir, ilanları yanıtlayabilir ya da tüm ilanlara eşit şekilde ulaşabilirler.

Günümüzde arkadaşlık siteleri genelinde revaçta olan öncesinde üyelik ve hemen ardından ücretli üyelik yükseltme ile erişimler Life Port üzerinde yer almaz ve bu tarz örneklerine göre tamamen ziyaretçi etkileşimi ile yayında olan tek arkadaşlık sistemidir. Kimlik bilgilerinizi tanımadığınız kişilere vermeden, bıktıran ek ücret talepleri ile uğraşmadan sizde hemen yeni arkadaşlar ile tanışmaya başlayabilirsiniz.

Sitemiz genelinde iki temel kural uygulanmaktadır. İlk kural rencide edici içerikler ile ilanlar yayınlamaktır ve bu tarz ilanlarınız sistem onayından geçmemektedir. Bu saye de Life Port un seviyesini tüm ziyaretçiler için bozmadan yayın amaçlanmaktadır. Diğer bir kural ise kötüye kullanımı mümkün olan kimlik bilgileri ile ilan eklemektir ki bu gibi ilanlar da sistem onayından geçmemektedir. Bu kural ile de ziyaretçilerimizin güvenliği ön planda tutularak gereksiz sorunlar ile karşılaşmaları engellenmektedir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.