Bodrum Arkadaş Arayan Dul Bayanlar
Başlık: Bodrum Arkadaş Arayan Dul Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-04-13

Merhabalar ben Muğla Bodrum da yaşayan arkadaşlık kurmak isteyen bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ama bazı nedenlerden ötürü ayrıldık anlaşamadık insanlar zamanla birbirini daha iyi tanıyor ve hayattan aynı beklentilerimiz olmadığını anladık ve ayrıldık. Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Benim istediğim aslında bodrum arkadaş arayan dul bayanlar ilanını açmak kendime göre hayatıma göre gerçekten arkadaşlık kurabileceğim ve ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Biraz kendimden bahsedecek olursam. Ben evlenmiş ayrılmış bekar bir beyim. Yaşı 47 Muğla Bodrum da yaşıyorum. Çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven dürüst saygılı kültürlü bakımlı kendine güvenen hayatı dolu dolu yaşamayı seven gezmesini eğlenmesini seven kibar nazik anlayışlı bir beyim. Bodrum da kendime göre bir düzenim gelirim var. Benim istediğim aslında hem arkadaşlık kurmak hem de olursa hayatımda ciddi bir ilişki arıyorum. İşte bunun için de bodrum arkadaş arayan dul bayanlar arıyorum. Çünkü en azından beni anlayabilecek beni dinleyebilecek hayattan beklentilerimizin aynı olduğu düşüncelerimizin ve alışkanlıklarımızın birbirini tamamladığı bir bayan arkadaş arıyorum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Eşimle yada hayatımda ki insanla birlikte gezmek eğlenmek onunla birlikte vakit geçirmek isteyen ve bu durumdan hoşlanan bir beyim. Benim gibi düşünen hayata benim gibi bakan bayan arkadaş arıyorum. Aradığım bayan yada kuracağım arkadaşlık Muğla yada bodrum dan olsun istiyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim hayatım var ve burada arkadaşlık kurmak birbirimizi tanımak isterim.

O yüzden tanışacağım bayanın da Muğladan olması benim için önemlidir. Birbirimizi anlayabileceğimiz dinleyebileceğimiz yanında kendimi huzurlu hissedebileceğim aynı şeyler den zevk alan mutlu olan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşi ile yada hayatında ki kişiye karşı önem ve değer veren bodrum arkadaş arayan dul bayanlar arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir önemli olan birbirimizi anlamak birbirimize karşı güven duymak ve bir şeyler hissetmek yaşı 38-46 arası olan bayanların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.