Başlık: Bilecik Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-06-21

Bilecik telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorimiz bilecik ve genelinden gelen yeni ilanlar ve tabiki gelen istekler doğrultusunda yeni bir kategori olarak Life Port arkadaşlık kategorileri arasında yerini almış yeni bir kategoridir. Sitemize göstermiş olduğunuz youn ilgi ve kurallara uygun ilanlarınızdan ötürü teşekkürler ederiz ve yeni ilanlarınız ile gelecek kategori isteklerini es geçmeden yeni kategori olarak Life Port kategorileri arasına ekleneceğini belirtmek isteriz.

Benzerlerinden farklı olarak tamamen ücretsiz üyelik ya da üyelik seviyelendirmeleri ile ziyaretçilerini yoran sitelerden farklı çalışan Life Port tamamen ücretsiz ve tüm ziyaretçilerin eşit şekilde yararlana bildiği yapısını bozmadan yeni ilanlar ve tabiki yeni kategoriler ile kolay arkadaşlık hizmetlerini sürdürmektedir.

Yeni ziyaretçilerimize bir kez daha hatırlatmak gerekir ise; sitemiz üzerinde tüm ziyaretçiler tüm ilanlara eşit şekilde erişebilirler, yeni ilanlar ekleyebilir ya da mevcut ilanlara yanıtlar yazabilirler. Ancak rencide edici içerikler ve kötüye kullanılabilecek özel kimlik bilgilerinin yer aldığı ilanlar ziyaretçinin güvenliği ve Life Port standartları doğrultusunda asla onaylanmaz. Kurallara uygun olarak onaylanan ilanlar ilan sahibi aksini isteyinceye dek yayında kalarak size yeni arkadaşlıklar kazandırmaya devam eder.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.