Başlık: Beni Bırakıp Gidişin
Ekleme Tarihi: 2022-12-14

Hatırlıyor musun bilmem? Söz vermiştik birbirimize hem de ellerimiz ilk buluştu ve kenetlendiği gün. Ne sen ellerin olacaktın ne de ben sensiz. Bugün ise bakıyorum bir maziye. Ne gereksiz ve tutulması zor bir söz imiş anlıyorum artık daha iyi. Beni bırakıp gidişin ve elleri seçicin bugün 6. Ayı. Nasıl geçti bu 3 yıl bilir misiniz? Nerden bilirsin ki sen? Beni aklına getiriyor musun ondan bile şüpheliyim ya.

Geçen seni onunla gördüm. Bana tercih ettiğin kızla. Önce bir durup baktım belki beni görürsün, aşkım deyip sarılır dönersin diye. Ben sadece bakakaldım ama sen beni görmedin bile. Zamanında benimle aşk sarhoşu iken, bugün bir yabancının kollarında hem de yüzünde o en güzel gülüşlerin ile. Sana olan nefretim bile senin gamzelerinin güzelliğini yitirmedi gözümde. Güldün mü çiçek açan o yüz, şimdi bir başkasının bahçesi, ben ise o bahçeye gizlice girmeye çalışan bir hırsız gibiyim şuan.

Sana bu kaçıncı mektubum kaçıncı mesajım bilmiyorum. Hiç mi sızlamıyor için eskileri düşününce. Hoş düşünmüyorsun belli. Öyle olsa o saf ve masum aşkımız böyle mazi olur muydu? Ben hala seninleyim. Asla bırakmadım seni. Elbette var biraz kızgınlık ama kalbim ona bakmıyor bile. Belki bir gün döner gelir diye bekliyor. O bekledikçe ben daha kahroluyorum. Kızıyorum bağırıyorum resimlerini yakıyorum. Sonra hemen pişman oluyorum ateşi ellerimle söndürüyorum. Korkum ellerimin yanacağından değil ki, seni bana hatırlatan hatıralarında yok olmasından.

İşte ben böyle karışık duygular içinde kendimi bile bulamazken, seni gördüm yüzünde o güzel gülüşlü gamzen ile. Yine sızladı yaram hatta kanadı ta derinden ne merhem iyi geliyor bu yaraya ne avunmak. Benim tek derdim sensin anlasana artık. Belki bir gün geleceksin diye bekliyorum hem de ümitlerimi hiç kaybetmeden. Kaçan kovalanır diye sevmiyorum ki seni ben. Ben olduğun için, biz olduğum için seviyorum seni

3 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.