Bayan Rus Arkadaş Arıyorum
Başlık: Bayan Rus Arkadaş Arıyorum
Ekleme Tarihi: 2022-09-27

Merhabalar ben Rusya da yaşayan bekar bir beyim. Aslında buraya yeni geldim diyebilirim. Ve gelir gelmez insan bambaşka bir ülkeye adım attığı zaman gerçekten yabancılık ve kendini oldukça yalnız hissediyor. Buraya geleli 2 ay oldu. Ve halen henüz tam olarak alışamadım diyebilirim. İşte bu nedenden dolayı ben de bayan Rus arkadaş arıyorum daha önceden takip ettiğim bu arkadaşlık sitesine bir ilan açmak istedim. Bana yardımcı olacak buraya alışmamda yardımcı olacak ve tanıtacak dil eğitimi alıyorum. Ancak tam olarak şu anda yeterli olmuyor.

Bunun için de burada Rusya da bana yardımcı olacak bayan Rus arkadaş arıyorum. Bana yazacak olan bayan arkadaşlar için biraz kendimi tanıtayım. Yaşım 24 bekar çalışan aynı zamanda Rusya da yaşayan yeni gelen bir beyim. Daha önce de bu arkadaşlık sitesinde bulundum. Ve gayet dürüst ve güvenilir bir yer olduğunu düşünüyorum. Ve bu yüzden de ilanıma cevap geleceğini düşünüyorum. Rusya da yaşayan veya oralı olan rus bayan arkadş arıyorum. Dürüst saygılı kibar nazik bir beyim. Rusya ya geleli 2 ay oldu. Şu anda burada dil eğitimi alıyorum. Ama insan dediğim gibi kendini oldukça yalnız hissediyor. Özellikle hiç tanımadığın yabancı bir ülkeye gelmek burada yaşamaya çalışmak oldukça zor bir durummuş. Bu yüzden de yardımcı olacak arkadaşlık yapacak bir bayan arkadaş arıyorum. Bana burayı tanıtacak dil yada gitmek istediğim yerde yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum. Amacım arkadaşlık kurmak ve birbirimizi tanımak isterim.

Benim ilanıma cevap verecek bayan Rus arkadaş arıyorum. Arkadaşlık kurmak tanışmak ve yardımcı olacak buraya alışmamı sağlayacak tanıtacak bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Benim gibi düşünen ve yardımcı olmak isteyen veya arkadaşlık kurmak isteyen tanışmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.