Bayan Arkadaş Yozgat
Başlık: Bayan Arkadaş Yozgat
Ekleme Tarihi: 2023-06-27

İyi günler ben Yozgatta yaşayan yalnız yaşayan bekar bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen o şekilde mutlu olan bir beyim. Yalnız yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Benim bu ilanı açma sebebim ise bayan arkadaş Yozgat yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum.

Çünkü yalnızlık gerçekten zor bir durum. İnsanın yalnız olması kadar yada yalnızlık kadar zor bir durum yok. Eve geldiğinden sohbet edebileceğin konuşabileceğin onun mutluluğunu düşünebileceğin gerçekten karşılıklı birbirine karşı saygı ve sevginin olduğu bir evlilik istiyorum. İşte bunun için de bende evlilik düşüncesi ile bayan arkadaş Yozgat yaşayan bir bayan arıyorum. Benim için önemli olan dürüst ve evine ailesine bağlı olması karşısında ki kişinin yada eşinin mutluluğunu düşünen karşılıklı saygı ve sevginin olduğu ve bu konuda aynı düşüncede olan bir bayan arıyorum. Ben yaşım 50 bekarım. Artık bu yaştan sonra gerçekten mutlu olabileceğim sevebileceğim bir bayan arıyorum. Ciddi düşünen sevgiyi ve saygıya değer veren bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntısı olmayan kendine ait bir iş yeri olan orada çalışan bir beyim. Mutlu olmak artık güzel bir hayat yaşamak eşim ile birlikte yanımda olmasını beni desteklemesini iş yerinde yanıma gelip benimle birlikte vakit geçirmesini isteyen bir beyim. Benim için bu gerçekten önemli. Kötü bir alışkanlığım ve ya gece hayatım yoktur.

Benim gibi düşünen evlenmiş ayrılmış da olabilir çocuğu da olabilir dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı içten evine ailesine düşkün eşi ile vakit geçirmesini seven ciddi bir evlilik düşüncesi olan bayan arkadaş Yozgat yaşayan bayan arıyorum. Yaşı 40-50 arası olabilir. bu yaştan sonra artık önemli olan birbirimizi anlamak desteklemek her zaman yanımızda olmak benim için önemli olan bu en azından ben bu şekilde düşünüyorum. Bu şekilde düşünen evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.