Bayan Arkadaş Üsküdar
Başlık: Bayan Arkadaş Üsküdar
Ekleme Tarihi: 2023-08-11

Merhabalar ben bekar çalışan kendi halinde yaşayan kötü bir alışkanlığı olmayan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ve daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu yüzden de tanışabileceğim ve anlaşabileceğim bir bayan arkadaş aradığım için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim gibi düşünen ve bayan arkadaş Üsküdar da yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Biraz kendimi tanıtacak olursam ben bekar çalışan yaşı 48 olan bekar bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evim ve maddiyatım iyi sadece yalnız olmak zor bir durum. İşte ben de tam olarak bunun için bayan arkadaş Üsküdar yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Üsküdar da yaşıyorum. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi işi ile ilgilenen kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Tek istediğim mutlu huzurlu bir evlilik arıyorum işte bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuğum var annesi ile birlikte yaşıyor. Artık o da büyüdü ve kendi ayakları üstünde duruyor. Ve herkes kendine yeni bir hayat kurdu. Ve bu da benim de hakkım beni seven yanında huzur bulduğum bir bayanla evlilik kurmak anlaşmak önemli diye düşünüyorum.

Benim gibi düşünen evlendikten sonra Üsküdar da yaşamayı düşünüyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve evim var bunları bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Benim gibi düşünen aklında evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla ilan bakan bayan arkadaş Üsküdar yaşamayı düşünen ciddi evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir. Çocuğu da olabilir. Önemli olan anlaşmak karşılıklı birbirimizi tanımak diye düşünüyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.