Bayan Arkadaş Urfa
Başlık: Bayan Arkadaş Urfa
Ekleme Tarihi: 2023-01-26

Ben bekar çalışan yalnız yaşayan daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Ben artık yalnız olmak istemiyorum. Haliyle hem dul olmak hem de tek başına bir çocuk büyütmek oldukça zor bir durum. Bu zorluk maddi açıdan değil manevi açıdan bir zorluk. Ben de bu açıdan tekrar evlenmeyi düşündüm. Ve bunun için de bayan arkadaş Urfa ilanını açmak ve ciddi düşünen bir beyle tanışmak istiyorum.

Aslında pek bu gibi yerleri düşünmüyordum. Ancak arkadaşım burayı önerdi ve o da burada arkadaş bulmuş konuşacak sohbet edecek ve gerçekten güzel bir site olduğunu söyleyince ben de girip bir bakmak istedim. Ve bakınca da benim gibi ilan açan evlilik düşünen ve gerçekten hayatında artık mutluluk arayan insanlar olduğunu gördüm.Ve bundan biraz örnek alarak bende ilan açmak istedim. Ben bekar çalışan bir bayanım.Evlilik düşünen ve bu amaçla bayan arkadaş Urfa da yaşayan bayan arkadaş edinmek isteyen erkek arkadaş arıyorum. Urfa da yaşıyorum. Benim için yaşadığı yerin bir önemi yok. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Ve evleneceğim yada tanışacağım insanın da bu şekilde olmasını isterim. Anlayışlı kibar nazik karşısında ki kişiyi anlayan düşünen mutlu olmak isteyen bir aileye sahip olmak isteyen bir bey arıyorum. Yaşım 39 dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bayanım. Ve gerçekten artık yalnız olmak istemiyorum.Ciddi bir evlilik düşünüyorum. Ve mutlu olmak istiyorum.

Beni anlayan dinleyen bayan arkadaş Urfa da yaşayan bir bayan arayan ve gerçekten evlilik düşüncesi olan maddi açıdan bir beklentim yok yaşadığı yer de önemli değil. İstediği yerde yaşarım. Önemli olan mutlu olmamız ve birbirimizi anlamamız diye düşünüyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Benim gibi düşünen kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan ve yaşı 39-50 arası olan evlilik düşünen bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.