Bayan Arkadaş Trabzon
Başlık: Bayan Arkadaş Trabzon
Ekleme Tarihi: 2023-09-09

Merhabalar ben Trabzon da yaşayan bekar bir beyim. Burada çalışan bekar yaşayan ve dürüst saygılı maddi konuda bir sıkıntısı olmayan ciddi düşünen ciddi bir ilişki düşünen bir bey olarak ve bu amaçla bu gibi bir arkadaşlık ilanı açmaya karar veren ve bayan arkadaş Trabzon ilanı açmak isteyen ve burada bir bayan arkadaş arayan bir beyim. Ben bekar saygılı dürüst güvenilir bir beyim. Benim gibi düşünen ve ciddi bir arkadaşlık arayan ve ciddi bir ilişki düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Ben Trabzon da yaşayan çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Amacım gerçekten ciddi düşünen ve ciddi bir evlilik düşünen bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Yaşım 52 bekarım. Kendime ait bir evim var ve bu yüzden eğer olursa Trabzon da evlilik yapmak istiyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve bunu bozup başka bir yerde yaşayamam. Hem işim hem evim burada bu yüzden de bayan arkadaş Trabzon arkadaş arıyorum. Kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatım olmayan evine ailesine bağlı evine ailesine düşkün bir beyim.Benim istediğim Trabzon da yaşayıp yada yaşamak isteyen ve evine ailesine bağlı ve benim gibi düşünen ve evine ailesini düşünen ve bu amaçla evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Benim için bu önemli. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık yapmak isteyen ve bu amaçla tanışmak ve ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum.Hayatında mutluluk arayan evinde ailesinde mutlu olmak isteyen bir beyim. İnsanın sevdiği güvendiği ve yanında kendini huzurlu hissettiği bir hayat arkadaşı olması ne güzel olur. Ben de bu düşünce ile tekrar evlilik düşünmeye karar verdim.

Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen evlenmiş ayrılmış da olabilir bekar da olabilir. Hayatında tekrar mutluluk arayan ve evlenmeyi düşünen ve Trabzon da yaşamayı düşünen veya isteyen ve gerçekten evine ailesine bağlı olan ciddi bir ilişki düşünen ve evlilik düşünen ve bu amaçla bayan arkadaş Trabzon ilanıma cevap verecek bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 45-52 arası olabilir. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.