Bayan Arkadaş Telefon No
Başlık: Bayan Arkadaş Telefon No
Ekleme Tarihi: 2023-09-19

Ben bekar yalnız yaşayan bir beyim. Dürüst saygılı kendi halinde yaşayan ve arkadaşlık yapmak isteyen bir beyim. Bunun için de bayan arkadaş telefon no arıyorum. Aslında daha önce de bu gibi arkadaşlık sitesine baktım ancak pek gelen cevap olmadı işte bunun için ben de burayı da denemek ve arkadaş aramak istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim.

Biraz kendimden bahsedecek olursam bekar çalışan daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bir beyim. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ben aslında bakarsanız bu gibi yerlere pek alışık değilim ama yalnızlık insana hiç olmadığı kadar yük oluyor. Benim düşüncem bu şekilde en azından benim istediğim birbirimizi anlayabileceğimiz ve gerçekten eşi ve evi ile mutlu olabilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Özelden konuşup sohbet etmek arkadaşlık kurmak da olabilir veya buradan da tanışıp sonradan sohbet edip konuşmak da olur benim için fark etmez. Benim için önemli olan birbirimizi anlamak tanımak daha önemli. İşte bu nedenden dolayı bende buraya ilan açıp bayan arkadaş telefon no ile kendime arkadaş bulmak istedim. Bolu da yaşıyorum. Bekar yalnız yaşayan kötü bir alışkanlığı ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Çalışan ve maddi yönden de bir sıkıntım yok.

Benim gibi düşünen arkadaşlık yapmak veya ciddi bir ilişki düşünen kendine arkadaş sohbet edecek konuşacak bir arkadaş arayan bayan arkadaş arıyorum. Yaşadığı yerin benim için bir önemi yok benim için önemli olan gerçekten birbirimizi anlayabilmek ve konuşabilmek ve tanımak diye düşünüyorum.Bu şekilde düşünen ve bayan arkadaş telefon no bırakmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.