Bayan Arkadaş Tekirdağ
Başlık: Bayan Arkadaş Tekirdağ
Ekleme Tarihi: 2023-02-03

Ben bekar çalışan yalnız yaşayan bir beyim daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Ben artık yalnız olmak istemiyorum. Tek başına bir çocuk büyütmek oldukça zor bir durum. Bu zorluk maddi açıdan değil manevi açıdan bir zorluk. Ben de bu açıdan tekrar evlenmeyi düşündüm. Ve bunun için de bayan arkadaş Tekirdağ ilanını açmak ve ciddi düşünen bir bayanla tanışmak istiyorum.

Aslında pek bu gibi yerleri düşünmüyordum. Ancak arkadaşım burayı önerdi ve o da burada arkadaş bulmuş konuşacak sohbet edecek ve gerçekten güzel bir site olduğunu söyleyince ben de girip bir bakmak istedim. Ve bakınca da benim gibi ilan açan evlilik düşünen ve gerçekten hayatında artık mutluluk arayan insanlar olduğunu gördüm.Ve bundan biraz örnek alarak bende ilan açmak istedim. Ben bekar çalışan bir beyim.Evlilik düşünen ve bu amaçla bayan arkadaş Tekirdağ da yaşayan bayan arkadaş edinmek isteyen bir beyim.Tekirdağ da yaşıyorum. Benim için yaşadığı yerin bir önemi yok. Maddi konuda bir beklentim yok.Maddi durumu iyi olan bir beyim. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Ve evleneceğim yada tanışacağım insanın da bu şekilde olmasını isterim. Anlayışlı kibar nazik karşısında ki kişiyi anlayan düşünen mutlu olmak isteyen bir aileye sahip olmak isteyen bir bayan arıyorum. Yaşım 43 dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Ve gerçekten artık yalnız olmak istemiyorum.Ciddi bir evlilik düşünüyorum. Ve mutlu olmak istiyorum.

Beni anlayan dinleyen bayan arkadaş Tekirdağ da yaşayan bir bayan arıyorum ve gerçekten evlilik düşüncesi olan yaşadığı yer de önemli değil. İstediği yerde yaşarım. Önemli olan mutlu olmamız ve birbirimizi anlamamız diye düşünüyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Benim gibi düşünen kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir beyim ve yaşı 33-43 arası olan evlilik düşünen bir bayan arıyorum. İlgilenen bayanların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.