Bayan Arkadaş Sohbet
Başlık: Bayan Arkadaş Sohbet
Ekleme Tarihi: 2023-04-02

İyi günler ben bekar çalışan kendi halinde olan bekar bir beyim. Benim istediğim aslında arkadaş edinmek ve birisiyle sohbet etmek konuşmak eğlenmek istediğim ve konuşacak ciddi bir arkadaşlık yapabileceğim bir arkadaş aradığım için bayan arkadaş sohbet aradığım için bu ilanı açmak istedim. Benim gibi düşünen ve gerçekten arkadaşlık arayan bir bayan arkadaş arıyorum.

Biraz kendimi tanıtacak olursam bekar çalışan saygılı dürüst kibar nazik anlayışlı bir beyim. Yaşım 42 bekar ve çalışan ve ailesine düşkün bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuğum var o da annesi ile birlikte yaşıyor. Benim düşüncem hem arkadaş edinmek hem de sohbet edebileceğim seviyeli bir arkadaşlık kurabileceğim bayan arkadaş sohbet arkadaşı arıyorum. Bunun için de buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Manisa da yaşayan bekar çalışan bir bayanım. Daha önce den başka arkadaşlık sitelerinde bulundum ancak pek istediğim gibi bir arkadaşlık elde edemedim. Benim amacım arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşlıklar kurmak.

Benim için benim arkadaşlık belli bir yaştan sonra artık daha samimi karşında ki kişinin seni anlamasını seni düşünmesini bekliyor. Ve bende arkadaşlığımı bu şekilde sürdürmek yada bu şekilde bir arkadaşlık bekliyorum. Bunun için de bayan arkadaş sohbet arkadaşı arıyorum. İlgilenen ve arkadaşlık kurmak sohbet etmek ve yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek konuşmak bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.