Bayan Arkadaş Sitesi Ücretsiz
Başlık: Bayan Arkadaş Sitesi Ücretsiz
Ekleme Tarihi: 2023-07-27

Merhabalar ben bekar yalnız yaşayan bir beyim. Daha önce bir başka arkadaşlık sitelerine de baktım ancak pek kendime uygun bir site bulmadım. Çünkü ya üye olmak yada üye olmadan cevap gelmiyor bu nedenden dolayı da ben de bayan arkadaş sitesi ücretsiz arkadaşlık kurabileceğim tanışabileceğim bir arkadaş sitesi arar iken bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Annesi ile birlikte kalıyor. Tabi bütün ihtiyaçları ile ilgileniyorum ve çocuğumla ilgileniyorum. Ancak yalnızlık ve mutlu bir ailen olmaması da gerçekten zor bir durum. İşte ben de bu nedenden dolayı bayan arkadaş sitesi ücretsiz site aradım ve bu arkadaşlık sitesine kendime uygun ciddi düşünen evlilik düşünen bir bayan arkadaş aramaya karar verdim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Maddi konuda bir sıkıntım yok. İstanbul da yaşıyorum. Dürüst saygılı anlayışlı evine ailesine bağlı evlilik düşünen artık bir aile yuva kurmak isteyen bir beyim. Yaşım 46 bekar bir beyim. Benim gibi ev aile değerlerine önem veren değer veren bir aile kurmak ciddi bir düşüncesi olan bir bayan arkadaş arıyorum.

Benim için önemli olan İstanbul da yaşamayı düşünüyorum. Bu nedenden dolayı burada yaşayan veya yaşamak isteyen düşünen bir bayan olması önemlidir. Evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla tanışmak isteyen arkadaşlık kurmak isteyen dürüst saygılı samimi evine ailesine düşkün aile değerlerine önem veren değer veren bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 38-46 arası olan evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Benim için önemli olan anlaşlamamız ve gerçekten birbirimizi yakından tanımamız. Benim gibi düşünen ve bayan arkadaş sitesi ücretsiz ilanıma cevap vermek isteyen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.