Bayan Arkadaş Sitesi İzmir
Başlık: Bayan Arkadaş Sitesi İzmir
Ekleme Tarihi: 2022-09-06

Merhabalar ben İzmir de yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Amacım da yada bayan arkadaş sitesi İzmir ilanlarına sitelerine bakma amacım da arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek istediğim için buraya ilan açmak istedim. Dürüst saygılı çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Gerçekten hayatında yeni insanlarla tanışmak ve konuşmak isteyen bir bayanım.

Biraz kendimi tanıtacak olursam bekar çalışan ailesi ile birlikte İzmir de yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 32 dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak hayatıma biraz olsun değişiklik katmak istediğim için yada bu düşünceyle bayan arkadaş sitesi İzmir ilanını açmak istedim. Aslında önce ilan açma gibi bir düşüncem yada fikrim yoktu. Ancak daha sonradan bakınca en iyisi kendi ilanını açmak diye düşündüm ve işte buradayım. Kitap okumayı gezmeyi eğlenmeyi seven arkadaşları ile vakit geçirmesini seven spor yapan bakımlı bir bayanım. Eğlenceli ve anlayışlı birisiyimdir. Amacım gerçekten arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak bu yüzden de bu konuda aynı düşüncede olan bir arkadaş arıyorum. Benim için yaşadığı yerin yada bayan veya erkek olmasının önemi yok. Önemli olan bence birbirimizi anlayabilmek ve gerçekten birbirimize karşı saygılı ve dürüst olmak diye düşünüyorum. İnsanın etrafında gerçek arkadaşlıklar kurması gerçek dostluklar kurması önemli bence. Çünkü etrafımıza yada çevremize baktığımızda eskisi gibi arkadaşlıklar yada insanların birbirine saygı duyduğu bir ortam yok pek. İşte bende bu nedenden dolayı burada kendime bir arkadaş aramaya karar verdim.

İşte bunun için de bayan arkadaş sitesi İzmir ilanlarına yada bununla ilgili sitelere baktım. Ancak bakınca da pek bulamadım en azından benim düşünceme uygun bir yer yoktu. Bu nedenden dolayı en iyisi kendi ilanı açmak diye düşündüm.Arkadaş edinmek gerçekten zor bir şey aslında insanın bir sürü arkadaşı olabilir. Ama zor zamanında yada canı sıkıldığında dertleşmek istediği zaman kimseyi bulamıyorsa bence o kişinin gerçekt arkadaşı yoktur. İşte bu durum da beni bu yüzden buraya getirdi. Benim gibi arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak isteyen bayan ve erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.