Bayan Arkadaş Sitesi Arıyorum
Başlık: Bayan Arkadaş Sitesi Arıyorum
Ekleme Tarihi: 2022-08-22

Merhabalar ben Erdem bekar çalışan yalnız yaşayan bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Ailemden ayrı yaşıyorum. Yaşım 33 bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim. Aslında baktığımızda insanların artık kendine arkadaşlık sitelerinden arkadaş bulması ve araması artık çok doğal ve normal bir durum oldu. Önceleri bir tek erkekler var iken baktığımda şimdi gerçekten ciddi düşünen yada arkadaşlık kurmak isteyen bayanların bile ilan açtığı ve arkadaş edinmek istediği bir ortam olduğunu gördüm. İşte ben de bu nedenden dolayı bayan arkadaş sitesi arıyorum ilanını açmak istedim.

Biraz kendimi tanıtacak olursam. Bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Evine ailesine düşkün bir beyim ailemden ayrı yaşıyorum ama onlara yakınım ve bir ihtiyaçları olsa hemen giderim yanlarına. Benim bu arkadaşlık sitesine ilan açma nedenim ise arkadaşlık kuracak sohbet edecek ve benim gibi bayan arkadaş sitesi arıyorum bayan arkadaşlarla sohbet edecek bir yer arıyordum. Bu yüzden buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Dürüst saygılı kibar anlayışlı bir beyim. Benim için önemli olan karşında ki insanın sana karşı dürüstlüğü dürüstlük benim için çok önemli. Yalan hayatımda hiç istemediğim bir durum. Bu yüzden pek bir arkadaş bulmakta zorlanıyorum. Çünkü gerçekten dürüst bir insan erkek olsun bayan olsun bulmak zor. Bu yüzden de arkadaşlık kurabileceğim dürüst saygılı samimi bir bayan arkadaş arıyorum.

Evlilik düşüncesi yok en azından şimdilik aklımda bu şekilde ciddi bir ilişki yada ciddi bir düşünce yok. Sadece sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Bu nedenden dolayı zaten bayan arkadaş sitesi arıyorum karar verdim. Benim gibi düşünen yaşı 26-33 olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Sohbet edecek arkadaşlık kurmayı düşünen dürüst samimi bayanların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.