Bayan Arkadaş Ordu
Başlık: Bayan Arkadaş Ordu
Ekleme Tarihi: 2022-10-04

İyi günler ben Bekar çalışan ve daha önce hiç evlilik yapmamış bir beyim. Benim istediğim ve ya düşündüğüm şey aslında bayan arkadaş Ordu ilanlarına bakıp kendime arkadaş bulmak edinmek istediğim için buraya ilan açmak istedim. Bekar çalışan Ordu da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce evlilik yapmadım. Ve şu anda da bu şekilde ciddi bir ilişki ve ya evlilik düşüncem yok. Benim istediğim arkadaşlık kurabileceğim yeni insanlarla tanışabileceğim bir arkadaş edinecebileceğim ciddi güzel bir yer bulmaktı.

Bu yüzden de zaten bayan arkadaş Ordu ilanını kendim açmak istedim. Benim düşüncem bu açıdan bu şekilde çalışan ve maddi konuda bir sıkıntısı olmayan dürüst güvenilir saygılı samimi nazik anlayışlı kibar bir beyim. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık yapmak ve konuşmak tanışmak isteyen ve bu amaçla yeni arkadaşlıklara açık olan Ordu da yaşayan ve arkadaş edinmek isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan birbirimizi anlamak dinlemek yeni insanlarla tanışmak konuşmak ve yeni arkadaşlık kurmak isteyen ve benim gibi düşünen bayan arkadaş arıyorum. Dürüstlük saygı benim için çok önemli. Bunlar olmazsa olmazımdır. Ve karşımdaki insandan da aynı şekilde beklentim olur. Yaşım 29 bekar bir beyim.

Arkadaşlık yapmak konuşmak yeni insanlarla tanışmaya açık olan bir beyim. Amacım arkadaşlık kurmak tanışmak ve konuşmak ve bu açıdan da bayan arkadaş Ordu ilanını açmak ve benimle konuşacak tanışacak bir bayan arkadaş arıyorum. Ordu da yaşamasını isterim ama olmazsa yani başka şehir de yaşaması da benim için sorun olmaz. Yaşı benim için fark etmez önemli olan birbirimizi anlamak ve arkadaşlık kurmak bu şekilde düşünen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.