Bayan Arkadaş Nosu
Başlık: Bayan Arkadaş Nosu
Ekleme Tarihi: 2023-05-02

İyi günler ben bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan üniversite öğrencisi bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım buraya ilan açma nedenim de arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak isteyen ve arkadaş edinmek sohbet etmek isteyen bir beyim bunun için de bayan arkadaş nosu ilanını açıp arkadaş edinmek ve olursa telefondan da iletişim kurmak isterim.

Hem çalışan hem de üniversite okuyan bekar bir beyim. Arkadaş edinmek yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek konuşmak isteyen ve samimi arkadaş edinmek isteyen bir bayan arkadaş nosu arıyorum. Konuşmak isteyen ve gerçekten arkadaş edinmek isteyen ve yeni insanlarla tanışmak isteyen sohbet etmesini seven ve arkadaş canlısı dürüst saygılı samimi sıcak kanlı seviyeli arkadaşlık arayan bir beyim. Yaşım 26 bekar bir beyim. Dürüst konuşmayı seven bir bayan arkadaş arıyorum. Amacım arkadaşlık etmek konuşmak yeni insanlarla sohbet etmek isteyen ve kötü bir alışkanlığı ve gece hayatı olmayan bir beyim. Ne kadar insanlar bu gibi yerler hakkında pek konuşmasa bile artık internetin hayatımıza girmesi ile birlikte bu gibi yerlerde arkadaşlık kurmak konuşmak isteyen bir o kadar da çok kişi oluyor.

Benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen bekar bir bayan arkadaş arıyorum. Amacım sohbet etmek konuşmak ve yeni insanlarla tanışmak eğer olursa telefondan da konuşmak iletişim kurmak isterim. Yaşı 25-30 arası olan dürüst saygılı ve seviyeli bir arkadaşlık arayan ve sohbet etmek isteyen bekar ve bayan arkadaş nosu vermek isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.