Bayan Arkadaş Muğla
Başlık: Bayan Arkadaş Muğla
Ekleme Tarihi: 2022-11-16

Merhabalar ben bekar çalışan ve Muğla da yaşayan bekar bir beyim. Benim istediğim arkadaşlık kurabileceğim ve bu amaçla birbirimizi tanıyabileceğimiz bir arkadaşlık sitesi bulmak ve buraya ilan açmak istedim. Aslında baktığımızda artık günümüzde bu gibi yerlerde insanlar arkadaşlık kurmak sohbet etmek oldukça yaygın bir durum işte bende bunun için bayan arkadaş Muğla ilanını açmak ve kendimi tanıtmak ve açıklamak istedim.

Biraz kendimden bahsedecek olursam bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuk sahibi değilim . Çalışan ve Muğla da yaşayan düzgün dürüst saygılı bir hayatı olan ve gerçekten yanımda beni anlayacak dinleyecek ve arkadaşım olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşım 42.Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine saygılı sadık dürüst nazik kibar içten ve samimi bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yoktur. Ne kadar amacım burada bir arkadaş bulmak olsa da ileriye doğru ciddi düşünebileceğim ve arkadaşlık kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Benim istediğim arkadaşlık yapabileceğim ve kurabileceğim ama aynı zamanda da ciddi düşünebileceğim ve aklında evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Bayan arkadaş Muğla da yaşayan veya benim gibi Muğla ya yakın yerlerde yaşayan ve amacı arkadaşlık kurmak konuşmak sohbet etmek veya ciddi bir düşüncesi olan bayan arkadaş arıyorum.

Dürüst saygılı evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir benim için sorun olmaz. Aklında ne kadar arkadaşlık olsa da ileriye doğru ciddi düşünebilecek ve arkadaşlık kurabilecek bu amaçla tanışmak konuşmak sohbet etmek isteyen yaşı 33-38 arası olan ve bayan arkadaş Muğla ilanımla ilgilenen bayan arkadaş arıyorum. Amacı arkadaşlık kurmak sohbet etmek konuşmak hayatında yeni insanlar tanımak isteyen ve ya evlilik düşünen bir bayan arkadaş da olabilir. Muğla da yaşıyorum. Ve burada yaşamayı düşünüyorum. Düzenimi bozup başka bir yerde yaşamak gibi bir düşüncem yok bunu da belirtmek isterim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.