Bayan Arkadaş Mesaj
Başlık: Bayan Arkadaş Mesaj
Ekleme Tarihi: 2022-10-26

Merhabalar ben günümüzde ne kadar artık mektuplaşma olmasa da ben bu özlemi yaşıyorum. Çünkü çocukluğumdan beri gelen bir duygu bu. Ve mektuplaşmak karşındaki kişiden uzun süre bir mektup beklemek ve ne yazdığını ne söylediğini dört gözle beklemek gerçekten heyecan verici bir durum. İşte bende bunun için bayan arkadaş mesaj bir arkadaş arıyorum.

Bir bey olarak bu tuhaf gelebilir ancak mesajlaşmak ve mektuplaşmak gerçekten güzel bir duygu karşında ki kişiden mektup beklemek o mektubu özenle ve güzel bir şekilde yazmak güzel bir ifade kullanmak ve hayatında ki olayları anlatmak ve arkadaşlık kurmak gerçekten güzel bir durum diye düşünüyorum. Benim için önemli olan bu durumu açıklamak istiyorum. Benim için bu durumu açıklamak ve buna göre mesajlaşabileceğim bir arkadaş aramak için buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.Ve eğer olursa burada bana yazan arkadaş ile mesajlaşmak mektuplaşmak ve bu şekilde bir arkadaşlık kurmak isterim. Bayan arkadaş mesaj ile tanışmak ve arkadaşlık kurmak yeni arkadaşlıklar kurmak yeni insanlarla tanışmak gerçekten güzel bir durum olur diye düşünüyorum. Benim için bu durum ne kadar özel olsa da benim gibi düşünen bir bayan arkadaş ile tanışmak konuşmak isterim. Yaşım 38 ve olgun bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur.

Benim gibi düşünen ve arkadaşlık yapmak isteyen ve tanışmak isteyen ve bayan arkadaş mesaj ile ilgilenen bayan arkadaş arıyorum. Mesajlaşabileceğim ve tanışabileceğim ve konuşup arkadaşlık yapabileceğim ve mektuplaşabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Konuşmak isteyen dürüst ve saygılı samimi bayan arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan bu durumlar Mersin de yaşayan bir bey olarak tanışmak konuşmak isteyen ve arkadaşlık yapmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.