Bayan Arkadaş Manisa
Başlık: Bayan Arkadaş Manisa
Ekleme Tarihi: 2023-05-31

Merhabalar ben Manisa da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de birer yetişkin oldular kendi ayakları üstünde duran bir birey oldular. Daha önce evlilik düşünmedim çünkü çocuklarım küçüktü ve bu nedenden dolayı evlilik düşünmedim. Ancak şimdi yalnız olduğumdan dolayı ben de beni anlayan dinleyen mutlu bir aile kurmak istemekteyim. Bunun için de bayan arkadaş Manisa ilanını açmak istedim.

Benim düşüncem aslına bakarsanız birbirimiz tanımak ve arkadaşlık kurmak ve eğer olursa ciddi düşünebileceğim bir bayan arkadaş aramaya karar verdim. Biraz kendimi tanıtacak olursam emekli ama aynı zamanda kendime ait küçük bir işletmem var onu işletiyorum boş zamanlarımda çünkü boş durmak ve evde oturmak yada hiç bir şey yapmadan durmak bana göre değil. Çalışkan bir beyim. Yaşım 58 bekar bir beyim. Eşimden boşanalı çok uzun zaman oldu. Onca zaman yalnız yaşadım ve çocuklarımı baktım büyüttüm. Dürüst saygılı samimi kibar nazik anlayışlı bir beyim. Evine ailesine düşkün mutlu olmak isteyen eşimin beni anlamasını dinlemesini eve geldiğimde bir çift laf edebileceğim aynı düşüncede olabileceğim bir eş arıyorum. İşte bunun için de bayan arkadaş Manisa ilanını açmak istedim. Eğer olursa evlendikten sonra Manisa da yaşamayı düşünüyorum. Çünkü işim ve evim ve burada kurulu bir düzenim var bunu bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim.

Benim gibi hayatında ikinci kez mutluluk ve aile kurmak isteyen evlenmiş ayrılmış yaşı 50-58 arası olan bekar bir bayan arıyorum. Çocuğu da olabilir. Benim için önemli olan dürüstlük birbirimizi yakından tanımak ve evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi ailesine evine düşkün olan eşine ailesine bağlı olan ve hayatında ikinci kez mutluluk arayan ve evlilik düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak ve tanışmak isteyen ve bayan arkadaş Manisa ilanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.