Bayan Arkadaş Malatya
Başlık: Bayan Arkadaş Malatya
Ekleme Tarihi: 2023-05-24

Merhabalar ben Malatya da yaşayan bekar çalışan bir beyim. Burada kendime ait bir düzenim ve işim var. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var o da annesi ile birlikte yaşıyor. Daha önceki evliliğim bazı nedenlerden ötürü ayrılmaya karar verdik. Hayattan aynı şeyleri beklemiyorduk. Ve bunun sonucunda da ayrılmaya karar verdik. Ben de bunun için bayan arkadaş Malatya ilanını açmak istedim.

Ben ciddi bir ilişki düşünen ve evlenmeyi düşünen bir beyim. Yaşım 45 bekar çalışan dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Genellikle eşimle ve evimle ilgilenen ve eşinin mutluluğu için uğraşan bir beyim. Hayatımda mutlu olmak ve kendime ikinci kez bir şans tanımak istediğimden dolayı burada kendime arkadaş veya ciddi bir ilişki düşünebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Ben bu hayatta ikinci bir şansa inanan ve bir kez olsun mutluluğu yakalayabileceğine inanan bir beyim. Benim için önemli olan evine eşine ilgili mutlu olmak isteyen bir bayan arkadaş olması. Eğer olursa evlendikten sonra Malatya da yaşamayı düşünüyorum. Benim burada kurulu bir düzenim ve hayatım var onu bozup başka bir yerde tekrardan biz düzen kurmayı pek düşünmüyorum. Hayatımda beni anlayacak benim gibi eşine ailesine önem ve değer veren bir bayan arkadaş Malatya yaşamayı düşünen bir bayan arıyorum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur.

Benim gibi düşünen evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Malatya da yaşamak isteyen veya düşünen evlenmeyi düşünen ve ciddi bir ilişki arayan bayan arkadaş Malatya ilanımla ilgilenen dürüst saygılı evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 35-45 arası olan evlilik düşünen ve bunun için arkadaşlık sitelerine veya benim ilanımla ilgilenen ciddi bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayanların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.