Bayan Arkadaş Kütahya
Başlık: Bayan Arkadaş Kütahya
Ekleme Tarihi: 2023-07-07

İyi günler ben Kütahya da yaşayan bir bayanım.Ciddi ilişki düşünen ve hayatında ciddi ilişki arayan ve mutluluk arayan bir bayanım. Dürüst saygılı çalışkan evine ailesine düşkün vicdanlı bir bayanım. Her zaman kendimden önce hayatımda değer verdiğim kişileri düşündüm. Ancak bunun sonucunda ne gördüm koskoca hiçbir şey bunun için bende bu kadar bunalmış ve birisiyle konuşmaya ihtiyacım olduğu için bayan arkadaş Kütahya da yaşayan kendisine bayan arkadaş arayan beylere ulaşmak için bu ilanı açmak istedim.

Biraz kendimi hayatımı anlatacak olursam. Ben bekar çalışan maddi bir sıkıntım yok normal bir hayat süren bir bayanım. Hayatım da her zaman kendimden önce benim için değerli olan kıymet verdiğim insanları düşündüm. Ama elime hiçbir şey geçmedi. Aslına bakarsanız bunu elime bir şey geçsin diye de yapmadım. Çocukluğumdan böyle yetişme aileye sevdiklerine karşı kıymet değer vermek öğretildiği için bu şekilde yaklaştım herkese karşı bende. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık bu da herhalde benden de kaynaklı bir neden olabilir. Çünkü bir kişiye hak etmediğinden fazla değer kıymet verdim. Evlilik dediğin şey bir kişinin çabalaması değil yada bir kişinin sevgisi dürüstlüğü ile olan bir durum değil. Evlilik dediğin şey iki kişinin de karşılıklı olarak ona emek değer vermesi ve çabalaması dürüst olması demektir. En azından ben bu şekilde düşünüyorum. İşte bunun için de anlaşamadık ve ayrıldık. Ancak ne olursa olsun ben şu anlık evlilik gibi bir düşüncem yok. Sadece kendisine konuşacak bayan arkadaş arayan bir arkadaş bulmak istediğim için bayan arkadaş Kütahya ilanını açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 39 bekar çalışan bir bayanım.Kütahya da yaşıyorum. Burada kurulu bir düzenim ve hayatım var. Hayatını her zaman dürüst bir şekilde yaşamış olan bir bayanım.

Benim gibi amacı arkadaşlık kurmak evlilik düşünmeyen sadece tanışıp konuşmak arkadaşlık yapmak arkadaşlık etmek sohbet etmek olan ve birbirimizi anlayabileceğimiz dinleyebileceğimiz bir arkadaş arıyorum. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık yapmak isteyen ve konuşmak sohbet etmek isteyen bayan arkadaş Kütahya ilanımla ilgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum. Dürüst saygılı kibar anlayışlı bir bey olması özel hayatı beni ilgilendirmez. Evlenmiş ve ayrılmış çocuğu da olabilir veya bekar da olabilir. Benim gibi sadece amacı arkadaşlık olan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.