Bayan Arkadaş Kocaeli
Başlık: Bayan Arkadaş Kocaeli
Ekleme Tarihi: 2022-12-22

İyi günler ben Hakan bekar yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çalışan her zaman işi ile ilgilenen bir bey oldum. Bu yüzden ne ciddi bir ilişkiye ne de evlenmeye fırsatım oldu yada düşündüm diyebilirim. Yaşım 39 bekar bir beyim. Benim istediğim aslında bayan arkadaş Kocaeli yaşayan benim gibi bekar bir bayan arkadaş aradığım için bu arkadaşlık sitesine bakmak istedim.

Biraz kendimden bahsedecek olursam ben bekar çalışan bir beyim. Hep bu yaşıma kadar başkalarını düşündüm işimi ailemi düşündüm. Ancak baktığım da hiç kendim için bir şey yapmamış olduğumu gördüm. Ve bekarlığım da bu yüzden işim ile ilgilenir iken ne ciddi bir ilişkim oldu ne de evlilik düşünecek bir düşüncem oldu. Bunların hepsi benim için ikinci planda idi. Ancak baktığımda artık benim yaşımda arkadaşlarım evlendiğini kendilerine ait bir aile yuva kurduklarını gördüklerimde benim de aklıma bu düşünce geldi. Sonuçta yaş geçiyor hayat akıyor zaman hızla geçiyor ve durmuyor. Biz ne kadar istesek de şu zamanda durmayı ancak ne yazık ki durmuyor. İşte bunun için ben de hayatımda mutlu olabileceğim beni mutlu edebilecek bir eş aradığım için bayan arkadaş Kocaeli ilanlarına bakmak istedim. Ben dürüst saygılı kibar nazik kültürlü bir beyim. Evine ailesine oldukça düşkün ailesini yada artık olursa eşini mutlu etmek için uğraşan bir beyim. Çünkü hayatımda kısa ilişkilerimde bile her zaman karşı tarafa karşı nazik oldum onların mutluluğunu düşündüm. Kocaeli’nde yaşıyorum. Eğer evlilik gibi bir durum olursa da burada yaşamak isterim çünkü düzenim kurulu bir hayatım ve işim burada bunları bırakıp başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum.

Benim gibi karşısında ki kişinin mutluluğunu düşünen kendinden önce hayatında ki insana kıymet değer veren nazik hanım efendi bir bayan arkadaş arıyorum. Şu anlık ne kadar tanışmak için olsa da aslında ciddi bir ilişki ve evlilik düşünen bir beyim. Bu yüzden tanışacağım insanlara yaklaşımım da bu şekilde olacak. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. evine ailesine düşkün dürüst saygılı bir aile kurmak ve ciddi ilişki düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de bayan arkadaş Kocaeli ilanlarına bakmak istedim. Benim ilanımla ilgilenen yaşı 30-39 arası olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.