Bayan Arkadaş Kırklareli
Başlık: Bayan Arkadaş Kırklareli
Ekleme Tarihi: 2022-12-08

İyi günler ben Kırklareli de yaşayan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar çalışan bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün kibar nazik bir bayanım. Aslına bakarsanız daha önce de bir kaç arkadaşlık sitesine bakmamıştım. Ancak insanlar artık buralarda kendine arkadaş aramaya ve konuşacak sohbet edecek insanları burada kendilerine uygun kişilerle konuşmakta olunca bende bayan arkadaş Kırklareli ilanını açmak istedim.

Günümüzde artık bu gibi yerler oldukça yaygın ve insanlar günlük yaşantıdan kopmuş ve buralarda sohbet edecek konuşacak arkadaş bulmakta. Ben de daha önceden baktığımdan dolayı artık bende bir ilan açmak istedim. Sonuçta herkes açıyor diye düşünmüştüm. Bekar çalışan ailesi ile bilikte yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 33 daha önce hiç evlilik yapmadım. Amacım ciddi bir ilişki değil. Daha çok konuşacak sohbet edecek arkadaşlık kurabileceğim ve yeni insanlarla arkadaşlık kurabileceğim ve arkadaşlık edebileceğim bir bayan olarak kendime uygun sohbet edecek bir arkadaş arıyorum. Arkadaşlık dostluğun ne anlama geldiğini bilen yakın arkadaşlık kurabileceğim dostum diyebileceğim şu an hayatımda hiç arkadaşım yok. Aksine kime güvensem kime bu benim arkadaşım dostum desem her zaman bir şey oldu. Sanırım benim hatam insanlara çabuk güvenmem diyebilirim. Ancak bu sefer her şey farklı olacak dediğim her zaman yine her zaman bir şey oluyor. Artık insanlara pek güvenim kalmadı bunun için de en iyisi burada beni anlayacak dinleyecek gerçekten amacı arkadaşlık dostluk olan bayan veya erkek arkadaş arıyorum. Gerçek dostluk derdimi paylaşabileceğim her şeyimi konuşabileceğim ve birbirimizi anlayabileceğimiz bir arkadaş aradığım için bayan arkadaş Kırklareli ilanını açmak istedim.

Benim gibi düşünen amacı arkadaşlık dostluk kurmak olan dürüst saygılı samimi sıcak kanlı nazik kibar anlayışlı bayan veya erkek arkadaş olabilir. Önemli olan birbirimizi anlamak ve gerçek bir arkadaşlık kurmak gerçek bir dostluk kurmak isteyen ve bunun için de bayan arkadaş Kırklareli ilanlarına bakan bayan ve ya erkek arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Evlenmiş ayrılmış veya özel hayatı beni ilgilendirmez. Benim için önemli olan dürüst bir insan olması ve birbirimizi anlayabilmek ve yeni insanlarla sohbet etmek arkadaşlık kurmak olması.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.