Bayan Arkadaş Kastamonu
Başlık: Bayan Arkadaş Kastamonu
Ekleme Tarihi: 2022-12-29

Merhabalar ben Kastamonu’ da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuğum yok. Benim için kısa süren bir evlilik olmadı. Çünkü birbirimize uygun olmadığımızı hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar verdik. Ve boşandık. Ben bayan arkadaş Kastamonu ilanlarına bakıyordum. Çünkü benim gibi ilan açan veya ilan bakan beylerin ilanlarına bakmak istedim. Ancak pek ilgmi çeken bir ilan bulamadım. Bunun için de en iyisi kendi ilanını açmak diye düşündüm.

Biraz kendimden bahsedecek olursam. Ben bekar çalışan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Yaşım 39 bekarım. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Benim istediğim yada aslında bu ilanı açma nedenim bayan arkadaş Kastamonu ilanı açma nedenim kendime göre bir arkadaş bulabilmek ve olursa ciddi düşünebileceğim ve arkadaşlık kurabileceğim bir bey bulmak istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bayanım. Bakımlı kendine bakan evine ailesine düşkün bir bayanım. Şu anlık aklımda ciddi bir düşünce yok. ama olursa da ileriye doğru ciddi bir ilişki düşünebileceğim bir bey olursa iyi olur. Sonuçta yalnız olmak güzel bir şey değil. Maddi konuda bir beklentim yok. Eğlenmeyi gezmeyi ailem ile birlikte vakit geçirmesini seven bir bayanım. Benim istediğim sohbet edebileceğim konuşabileceğim bir bey ve en önemlisi birbirimizi anlayabileceğimiz bir bey ile tanışmak ve arkadaşlık kurmak isterim.

Benim gibi düşünen ve bayan arkadaş Kastamonu ilanımla ilgilenen ciddi bir arkadaşlık düşüncesi olan ve ya sohbet etmek isteyen konuşmak isteyen bayan arkadaş arayan bir bey ile tanışmak isterim. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Bunların benim açımdan bir sorun teşkil etmiyor. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bey olması ve karşısında ki bayanı düşünen bir bey olması benim için yeterlidir. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.