Bayan Arkadaş Kahramanmaraş
Başlık: Bayan Arkadaş Kahramanmaraş
Ekleme Tarihi: 2022-11-30

Merhabalar ben Kahramanmaraş da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak uzun süren bir evlilik bazen sonlanır. Ve bekar bir beyim. Daha önceki evliliğimden 1 çocuğum var annesi ile birlikte yaşıyor. Çalışan bekar bir beyim. Aynı zamanda emekliyimde maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Bunun için de bayan arkadaş Kahramanmaraş yaşayacak olan bir bayan arkadaş arıyorum.

Dürüst saygılı samimi bir beyim. Kibar nazik anlayışlı bir beyim. Ancak benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen benim gibi düşünen ve hayatında evlilik düşünen bir beyim. Yaşım 50 bekar evlilik düşünen hayatında yeni bir başlangıç yapmak isteye ve evlilik düşünen ve hayatında yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen ve benim gibi hayatında yeni arkadaşlıklar kurmak ve yeni hayatında başlangıçlar yapmak isteyen ve hayatında yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen bir beyim. Benim için maddi konu sorun değil. Kahramanmaraş ta evim belli bir düzenim işim var. Benim için hayatında evlilik düşünen yeni bir hayat kurmak isteyen yeni bir eş aramak istediğim için bayan arkadaş Kahramanmaraş bir bayan arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan evlilik güzel bir şeydir.Ancak evliliğin gerçek anlamı gerçek duygusunu da bilmek önemlidir. Saygılı dürüst güveneceğin bir eş olmak iki taraf için de emek harcamak önemlidir. Aradığım bayan arkadaş da evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. İstediği yada düşüncesi evlilik olan ve gerçekten evlilik düşünen ve hayatında evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Evlilik arayan düşünen ve gerçekten evlilik düşünen ve hayatını birleştirmek isteyen ve yeni bir hayat kurmak isteyen ve bir aile kurmak isteyen ve bayan arkadaş Kahramanmaraş da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst saygılı samimi evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 45-50 arası olan ve evlilik düşüncesi olan bir aile kurmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.