Bayan Arkadaş İzmir
Başlık: Bayan Arkadaş İzmir
Ekleme Tarihi: 2023-01-19

Merhabalar ben bekar bir beyim. Yaz tatilini birlikte geçirebileceğim ve birlikte gezip eğlenebileceğim bir bayan arkadaş İzmir yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. Bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Eğlenmeyi gezmeyi sohbet etmeyi seven bir beyim. Arkadaşlık kurabileceğim ve bu yaz tatilini birlikte geçirebileceğim bir bayan arkadaş aramak istedim. Ve bir sürü buna benzer yerler vardı. Ancak benim için en uygun yerin bu olduğunda karar verdim. Ve buraya bunun için ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Ben İzmir’ de yaşayan bekar yalnız bir beyim. Yaşım 37 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Dürüst saygılı kibar anlayışlı nazik bir beyim. Maddi konuda sıkıntım yok. Yalnız yaşayan ve çalışan bir beyim. Daha önce evlilik yapmadım çünkü hayatıma dair düşündüğüm tarzda birlikte yaşayabileceğim bir hayatı paylaşabileceğim ve bu şekilde düşünebileceğim , karşıma bayan çıkmadı. Bunun için bende evlilik düşünmedim kimseyle Tabi hayatıma giren oldu. Ancak ne zaman ciddi bir ilişki düşünsem her zaman hayal kırıklığına uğradım. Bu yüzden de şu anlık en azından evlilik düşüncesi yok aklımda. Sadece istedim. Sohbet edebileceğim konuşabileceğim ve bu yaz tatilini birlikte geçirebileceğim bir bayan arkadaş aramak istedim. Bunun için de bayan arkadaş İzmir ile ilgili ilanlara bakmak istedim. Ancak pek istediğim tarzda bir ilan yoktu. Ben de en iyisi kendi ilanını açmak olacağına karar vererek buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Hayat dediğin birisiyle paylaşabildiğin birlikte vakit geçirebildiğin ve yanında sevdiğin kişi olması demek bana göre. O zaman hayat çok güzel ve eğlenceli olur. Ancak yalnız kişiye karşı hayat her zaman soğuk ve karamsar gelir. Ben de bu karamsarlıktan çıkmak ve bu yaz kendime bambaşka bir yol çizmek ve yeni başlangıçlar yapmak için şartlardığım bir yeni sayfa açma zamanı diyebilirim.

Bunun için de en başında yalnız olmamak için kendime arkadaş aramaya ve bulmak istemeye karar verdim. Benim gibi düşünen ve bayan arkadaş İzmir yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 28-37 arası olan bekar olan ve yaz tatilini birlikte geçirebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi düşünen ve hayatını dolu dolu yaşamak isteyen yeni arkadaşlıklara dostluklara ihtiyacı olan bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.