Bayan Arkadaş İstanbul
Başlık: Bayan Arkadaş İstanbul
Ekleme Tarihi: 2023-02-03

İyi günler ben İstanbul’da yaşayan bekar bir bayanım. Ben bekar arkadaşlık kurmak isteyen ve yeni kişilerle tanışmak isteyen bir bayanım. Aslında bakmak istediğim. Bayan arkadaş İstanbul ile ilgili ilanlara bakmak istedim. Çünkü arkadaşlık kurabilmek yeni insanlarla tanışabilecek bir arkadaş arıyorum. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum.

Hayatında insanlara yeni kişilere önem ve değer veren ve gerçekten hayatında değişiklik olmasını isteyen ve arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen bir arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan arkadaşlık ve gerçekten karşındaki kişiyi dinleyen anlayan ve karşısındaki kişiye güvenen bir arkadaş arıyorum. Ben hayatımda güvenmek ve gerçekten yeni bir arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan bunlar ve hayatımda da bunlara dikkat etmeye özen gösteririm. Dürüstlük karşısında ki insana güvenmek onun yanında rahat olmak gerçekten güzel bir duygu ve bu duygular bunların yanında çok önemli bencede. Benim gibi arkadaşlık kurmak hayatında yeni insanlara yer vermek isteyen ve konuşmak sohbet etmek isteyen ve bayan arkadaş İstanbul ile ilgili ilanlara bakan arkadaşlar arıyorum. Yaşım 41 bekar çalışan daha önce evlenmiş ayrılmış bir bayanım. Ancak şu anlık hayatımda ciddi bir ilişki yada evlenmeyi düşünmüyorum. Amacım arkadaşlık üzerine dayalı olarak konuşmak ve sohbet etmek bunun için de buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. ,Benim gibi düşünen ve hayatında arkadaşlığa dair bir düşüncesi olan bir arkadaş arıyorum.

Bunun üzerine aslına konuşacak yada düşünecek çok şey olabilir. Ancak benim istediğim beni anlayan dinleyen ve gerçekten benim yanımda olacak bir arkadaş arıyorum. Beni anlayan dinleyen ve gerçekten arkadaşlık üzerine beni yanımda olacak sohbet etmek konuşmak ve yeni arkadaşlık kurmak isteyen yeni insanlarla tanışmak isteyen bayan arkadaş İstanbul ile ilgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

1 Yorum

  1. Merhaba ben selim Tavşan İstanbul da oturuyorum 29 yasındayım senı tanımak istiyorum hem okuyorum hem çalışıyorum şiir roman yazıyorum romantik kibar biriyim samimi dürüst güvenilir erdemli tatlı bir merhaba olsun devamı zaten gelir eminim başlamak lazım Bağcılar da oturuyorum 170 boy 68 kilo.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.