Bayan Arkadaş Hatay
Başlık: Bayan Arkadaş Hatay
Ekleme Tarihi: 2023-09-18

İyi günler ben bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Bunca zamanın hem sorunun bende olduğunu neden boşandığımızı yada neden geçinemediğimizi düşünüp durdum. Ancak sorun ben ve ya biz değildik. Bunu biraz geç anladım. Sorun ikimizin de hayattan beklentilerimiz farklı ve farklı şeyler istememiz yüzünden boşandık. Ben bayan arkadaş Hatay ilanı açmak ve kendime arkadaş arayan veya evlilik düşünebileceğim bir bayan arayan bir beyim.

Biraz daha açık konuşmak gerekirse. Ben 33 yaşında bir evlilik gerçekten severek ve sevdiğim kişi ile evlendiğimi düşündüm. Ve onunda beni aynı şekilde sevdiğini düşündüm. Ve mutlu olabileceğimize olan inancım vardı. Ancak bazı şeyler insanın hayal ettiği gibi gerçekleşmediğini biraz geç öğrendim. İki sene evli kaldıktan sonra boşandık. Ben Hatay’da yaşıyorum. Bekar çalışan bir beyim. Evine ailesine düşkün ailesi ile daha çok mutlu olan ailesi ile birlikte gezmeyi seven bir beyim. Benim için öncelik her zaman aile olmuştur. Ancak insanlar bu gibi beklentilere alışık değil sanırım. Çünkü ben ne kadar ailem ile gezmeyi eğlenmeyi vakit geçirmeyi sevsem eşim tam tersi idi. O yüzden de anlaşamadık ve ayrıldık. Ama şimdi mutlu olabileceğim yanında kendimi mutlu hissettiğim bir bayan arkadaş arıyorum. Evlendikten sonra da Hatay’da yaşamayı düşünüyorum. Bunun için bayan arkadaş Hatay ilanını açmak istedim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Yaşım 39 bekar bir beyim.

Benim gibi düşünen ve bayan arkadaş Hatay ilanıma cevap vermek isteyen ve gerçekten her zaman yanımda olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 33-38 arası olan evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Hatay’da yaşamayı düşünen ve ya yaşamak isteyen ve benimle tanışmak isteyen bayan arkadaşları cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.