Bayan Arkadaş Gebze
Başlık: Bayan Arkadaş Gebze
Ekleme Tarihi: 2023-03-11

Merhabalar ben Gebze’ de yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar çalışan ailesi evi ile ilgilenen bir bayanım. Benim istediğim bayan arkadaş Gebze ile ilgili bir ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim için önemli olan evi ve ailesi ile ilgilenen ve gerçekten evine ve ailesine değer ve önem veren arkadaşlığa hayata karşı dik duran bir arkadaş arıyorum.

Ben daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar çalışan ailesi ile birlikte Gebze’de yaşayan bekar bir bayanım. Benim için önemli olan arkadaşlığa değer veren ve gerçekten yeni arkadaşlıklar kurmak ve hayatıma yeni insanlar katmak ve eğer olursa ciddi düşünebileceğim bir bey onunla tanışmak istediğim için bayan arkadaş Gebze ile ilgili ilan açmak istedim. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen ve gerçekten ciddi bir ilişki arayan ve bu amaçla da olsa ciddi anlamda tanışmak isteyen bir bey arıyorum. Çalışkan dürüst saygılı samimi kibar nazik bir bayanım. Evime ailesine düşkün bir bayanım. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak hayatına yeni bir başlangıç yapmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim. Gezmeyi seven ve hayvanları seven bir bayanım. Benim yaşım 34 bekar bir bayanım.

Benim gibi düşünen ve kötü bir alışkanlığı olmayan evine ailesine düşkün benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen kibar nazik bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Ciddi düşünen veya arkadaşlık kurmak isteyen tanışmak isteyen bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış bekar olabilir. İlgilenen ve bayan arkadaş Gebze arkadaşlık ilanımla ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.