Bayan Arkadaş Gaziantep
Başlık: Bayan Arkadaş Gaziantep
Ekleme Tarihi: 2023-04-01

Arkadaşlık kurmak ve tanışmak isteyen ve benim istediğim gibi düşünen ve arkadaşlık yapmak isteyen ve düşünen ve bu amaçlı arkadaşlık kurmak isteyen ve tanışmak isteyen bayan arkadaş Gaziantep ilanlarına bakmak istedim. Ben bekar bir beyim. Daha önceden bir kez evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var o da annesi ile birlikte yaşıyor.

Ben bekar çalışan bir bey olduğumdan dolayı çocuğum annesinde kalıyor. Ve bu yüzden de ben de yalnız yaşayan ve bekar bir bey olarak hayatımda tutunmaya çalışıyorum. Benim istediğim hayatıma girecek ciddi olabilecek ve gerçekten hayatımda istediğim arkadaşlık kurabileceğim ve tanışabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de bayan arkadaş Gaziantep ilanlarına bakmak istedim. Ben dürüst saygılı güvenilir bir beyim.Çalışan kötü bir alışkanlığı olamayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün bir beyim. Benim istediğim hayatımda beni anlayan gerçekten sevgi ve saygı ile birlikte bir aile kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. İnsanların bazen başına ne geleceği yada hayatın ne göstereceği belli olmaz. Ancak bazen bu gibi durumlar karşısında tek istek insanda hayatını paylaşabileceği ve gerçekten yanında olabileceği bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Dürüst saygılı samimi hayatımda destek olabileceği ve gerçekten yanımda olabilecek bir bayan arkadaş arıyorum.

Yaşım 46 bekar bir beyim. Çalışan dürüst bir beyim. Benim için önemli olan ve gerçekten hayatımda yeni bir başlangıç yapmak isteyen ve dürüst güvenilir ve hayatımı paylaşabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Evlilik düşünen ve ciddi olan evlenmiş ayrılmış olabilir Gaziantep’de yaşamak isteyen ve hayatta paylaşmaya evlilik kurmayı düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de bayan arkadaş Gaziantep ile ilgili ilanlara bakmak ve ilgilenen bayan arkadaşın 34-46 arası olan bayanların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.