Bayan Arkadaş Eskişehir
Başlık: Bayan Arkadaş Eskişehir
Ekleme Tarihi: 2023-05-13

Merhabalar ben Eskişehir’de yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de annesi ile birlikte yaşıyor. Ancak tabi ben de ilgileniyorum. Ve elimden geldiğince her zaman da ilgileneceğim. Ancak yalnız olmak ve gerçekten hayatını sevdiğin bir kişi ile geçirmek herkesin isteyeceği bir şey. İşte ben de bunun için bayan arkadaş Eskişehir ilanlarına bakmak istedim.

Bir bey olarak yalnız olmak ve hayatını tek başına geçirmek zor. Bu zorluklar eve geldiğinde seni karşılayan kimsenin olmaması yalnız olmak seven saygı gösteren kimsenin olmaması gerçekten zor bir durum. Benim istediğim beni anlayan evine ailesine bağlı evini ailesini düşünen eşine karşı saygılı dürüst olan bir bayan arkadaş arıyorum. İşte bunun için de bayan arkadaş Eskişehir ilanlarına bakmak istedim. Ancak orda da tam olarak istediğim gibi bir ilan bulamadım. Ve bunun için de kendim ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim yaşım 45 çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan Eskişehir’de yaşayan ve eğer evlenirsem de burada yaşamayı düşünen bir beyim. Benim gibi düşünen ve gerçekten niyeti evlilik olan bayan arkadaş ile tanışmak istiyorum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün hayat arkadaşı arıyorum. Bir ömür yanımda olacak beni sevecek anlayacak eve geldiğimde derdimi dinleyecek bir bayan arkadaş arıyorum. Hayat dediğin yada evlilik dediğin zaten o hayatı birlikte paylaşmak iyisi ile kötüsü ile birlikte paylaşmak demektir bana göre.

Bu şekilde evlilik düşünen ve ilgilenen evlenmiş ayrılmış çocuğu da olabilir. İlgilenen ve ciddi düşünen ve bayan arkadaş Eskişehir ilanlarına bakan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Dürüst saygılı kibar anlayışlı bir bayan olması benim için önemlidir. Benim gibi düşünen ve Eskişehir’de yaşamayı düşünen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.