Bayan Arkadaş Erzincan
Başlık: Bayan Arkadaş Erzincan
Ekleme Tarihi: 2022-10-02

Merhabalar ben Erzincan’da yaşamış büyümüş bir beyim. Bekar çalışan ailesi ile ilgilenmesini seven ve ailesini seven saygı duyan ailesine bağlı bir beyim. Ancak zaman gösteriyor ki insanlar zaman değişmiş gibi gösteriyor. Ben de bunun için bayan arkadaş Erzincan ile ilgili bir ilan oluşturmak istedim. İşte bunun için bende bu ilanı burada oluşturmak ve biraz kendimden size bahsetmek istedim.

Ben bekar çalışan dürüst saygılı samimi kibar nazik anlayışlı bir beyim. Bekar çalışan bir bey olarak benim istediğim düzenli ve güzel bir hayata sahip olmak ve evimde ailem ile mutlu olmak ve ailem ile birlikte bir hayat geçirmek istediğimden dolayı benim hayatımda istediğim eşi bulabilmek istediğim için bayan arkadaş Erzincan ile ilgili bir ilan açmak istedim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü hayatımda istediğim beni seven mutlu olabileceğim bir eş yaşım 36 bekar bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. İstediğim şey gerçekten beni seven ve anlayan bir eşe sahip olmak. Hayatında insanlar her zaman bir beklenti içine girmiştir. Kimisinde bu beklenti karşılık olarak olur kimisinde ise bu beklenti karşılık olmadan olabilir. Benim istediğim ise hayatımda beni anlayan dinleyen her zaman mutlu olabileceğim bir eş aramak oldu. Benim istediğim gibi beni anlayan dinleyen bir eşe sahip olmak istiyorum. Eğer olursa Erzincan’da yaşamak istiyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve hayatım vardır.

Bana yazacak ve iletişime geçmek isteyen evlilik düşünen ve hayatında iyi bir eş aramak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de bayan arkadaş Erzincan ile ilgili bir ilan açmak istedim. Evlenmiş ayrılmış ve ya çocuğu olabilir. Benim için önemli olan dürüst saygılı kibar bir bayan olması benim açımdan önemlidir. İlgilenen ve iletişime geçmek isteyen bir bayan arkadaşların cevapları beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.